Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3-00-val kapcsolatban...

Csokissüti002976 kérdése:

Nokia C3-00-val kapcsolatban megosztanátok a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Érdemes-e ilyen telefont venni? Mióta van nektek? Működik-e minden jól? és egyéb... :D Tapasztalatokat várok! :)

2012. aug. 1. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen telefonom.Elavult és lassú a kategóriájában.Az op.rendszer egy fos ami rajta van.Inkább egy olcsó android avagy Windows Phone.
2012. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kohjack ***** válasza:
ha telefonálásra zenehallgatásra meg egy kis netezésre használod akkor egész jó kis telefon az tény hogy nem csúcskategóriás telefon de az akiket ismerek 100%-át kielégíti ez a telefon
2012. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan kellene, ami olcsó, lehet venni a Vodafone-nál és wifis. :D
2012. aug. 1. 13:39
 4/7 anonim válasza:
Énis nokia c3-00-at akartam:) de végül samsung galaxy mini-t vettem és szeretem árban szinte ugyan ott vannak :)
2012. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából zenét hallgatni meg netezni szeretnék.
2012. aug. 1. 14:14
 6/7 anonim válasza:
arra tökéletesen meg felel a netezésre meg zene hallgatásra. nekem 1 éve van és még mindig ugyanolyan (csak kicsit kopottabb) mint volt a fényképeket nem lehet vmi tökéletesen készíteni de lehet h velem van a gond... én szeretem...
2012. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem már több mint egy éve ilyenem van, nagyon imádom és arra tökéletes, amire te használnád. A kamerájáva pedig szerintem baromi jó képeket lehet készíteni Ha kell példa, küldök szívesen! :)
2012. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!