Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Mi a különbség egy Android vagy egy Windows operációs rendszerű telefon közt? Melyik a jobb? Melyik milyen céllal érdemes megvásárolni?

Köszönöm! :)


2012. aug. 1. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Az android sokkal nyíltabb rendszer, míg a vindóz korlátok közé van szorítva, mind hardver, mind használat szempontjából. Ha nem értesz hozzá, és elég neked a telefon úgy, ahogy kiveszed a dobozból, és hajlandó vagy alávetni magad a korlátozásainak, akkor jó a vindóz, minden más esetben android.

Ár-érték arányban pedig nem kérdés, hogy android, azonos tudású telefont féláron kapsz a vindózosokhoz képest.

2012. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, de olcsón androidosat ne vegyél, mert egy életre megutálod miatta.

40 000 alatt nem nagyon ajánlom.

2012. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És akkor mi van például egy Nokia Lumia 710 és egy Sony Ericsson Live with walkman-nel? Mert a Lumia majdnem kétszer annyiba kerül, mégis windows-os, de azt mondjátok, hogy az android jobb, akkor a másik miért kerül mégis többe?

Egyébként valószínűleg azért nem értem ezt, mert egyáltalán nem értek a telefonokhoz, de mivel lány vagyok, így talán elnézhető. :DD :)

2012. aug. 1. 15:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, újraértelmeztem az utolsó mondatod. :) Akkor ezek szerint a Live jobb, mint a Lumia az árkülönbség ellenére?
2012. aug. 1. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Hardveresen ugyanolyan, a képernyője kicsit kisebb. Az oprendszer különbségei meg adottak.

De a Live most már nem éri meg, addig volt jó, míg 36 ezer volt.

2012. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. :)
2012. aug. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!