Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem játékok...

Melyik telefont vegyem játékokra (gangstar rio, onlive stb. ) meg netre?

Figyelt kérdés

Mindegyiket a tré-mobile-nál venném 2éves hűséggel.


Lg optimus black

Se xperia ray

Se xperia mini pro



2012. aug. 1. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én játékra és netre azt a telefont szeretem, eminek nagy kijelzője van. A legnagyobb itt az LG-nek van. A második pedig hogy erős legyen a proci, hogy mindent tudjon akadásmentesen vinni. Ezeknek ugyanolyan, szóval én erre az LG-t ajánlom.
2012. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lg Optimust már kivonták a forgalomból. Nézd csak meg a t-mobile honlapján. Függetlenül meg használtan vehetsz csak (meg talán vodánál van még)
2012. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De még kaphato
2012. aug. 2. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, ha nekem nem hiszel, akkor talán a saját szemednek. Vmint felhívtam jópár üzletet is, ők is megerősítették, h már nincs forgalomba

2012. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pár napja még lehetett kapni. :(
2012. aug. 2. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetett ott, mert már Július elején is érdeklődtem és már akkor mondták, hogy nem érkezik már több, mert nincs forgalomban. A honlapon is az volt írva, hogy nincs készleten, hamarosan kapható, de ez valószínű csak a következő frissítésig írták ki, ami most volt, h megjelent az Xpria go
2012. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És az xperia ray kaphato szerinted?
2012. aug. 2. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos. T-mobile-nál ugyanaz van írva, mint az LG esetében volt, de az LG-t azért tudtam ennyire, mert én is olyat szerettem volna venni és sokat telefonáltam utána, hátha lesz belőle. :/
2012. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!