Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani sony...

Hogyan tudom beállítani sony ericsson xperia x8 telefonomon hogy ha nem vagyok elérhető facebookon csak telefonon akkor másoknak megjelenjen a chat ablakban a nevem mellett a telefon jel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 23:26
 1/1 M. Bernadett válasza:
ez engem is érdekelni...és az is, hogy azt hol lehet beállítani, hogy ha fb-on kapok üzenetet, vagy értesítést azt hangban és kiírában is jelezze a telefon? Beállításokat megtaláltam, ott a hang is ki van választva..még sem jelez semmit...az e-mailt is egyik nap több órás próbálkozással sikerült megfejtenem, hogy kijelezze....azt a szinkronizáláson keresztül tudtam elérni, de már meg nem mondom hogy...
2012. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!