Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit tud, milyen véleménnyel...

Ki mit tud, milyen véleménnyel van a nokia lumina 900-as telefonról?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 18:03
 1/3 intrepid ***** válasza:
LUMIA
2012. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs sok hardveres különbség a 800 és a 900 között, szoftveresen abszolút semmi, az árkülönbség emiatt a kettő teló között szerintem annyira nem indokolt.


8 Mp helyett ha jól tudom 12 van a 900-ban, a 800-hoz képest.

8 GB helyett 16 GB a belső memória, ha jól tudom.

3,7" helyett 4,3" kijelző.Ami azt jelenti, hogy nagyobb a 900 kijelzője, viszont ugyanakkora felbontás miatt alacsonyabb a pixelsűrűség a 800-ban, ami miatt szebb a megjelenített képe.

A 900-ban van előlapi kamera.


Ezek tükrében gondold át, hogy megéri-e az a nagy árkülönbség.


Szerintem emiatt nem éri meg a 900, de a 800 sokkal inkább igen.


Ha meg mindenképp a WP vonalon szeretnél keresgélni, javaslom, hogy várj Okt. 26-ig, akkor jön a WP8 Apollo, akkor jönnek a WP8-as telók.Jobbak lesznek hardveresen, szoftveresen, kevesebb korlát lesz, illetve Nokia házon belül a 900 árát is letolthatja egy wp8-as Nokia teló idővel.Ha másért nem is, ezért érdemes lehet várni rá.


Összeségében a 900 nem éri meg azt az árat, amennyiért forgalmazzák jelenleg.Egy 20-30 ezerrel olcsóbban viszont jó vétel lehet, de én a független árakat nézem, az olyan. 130-150 környékén volt, mikor utoljára néztem.Na ennyit nem ér, 100-120 környékén megérheti.

2012. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanannyiba kerül egy One S. Ez kétmagos, android és HTC. Én ezt venném a helyedben.

Egyébként nem rossz kis teló, az előző is elmondta, hogy igazából miért nem éri meg annyira.

2012. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!