Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell az írországi O2...

Mmano88 kérdése:

Hogyan kell az írországi O2 sim kártyát aktiválni?

Figyelt kérdés
A telefonom nem független, külföldről kaptam a kártyát mert mennék ki dolgozni, de beleteszem a telefonomba és semmi.

2012. aug. 5. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Prepay kártya.
2012. aug. 5. 18:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Írországban próbálod a telefonba rakni vagy itthon?

Ha a kártyán nincs roaming és itthon próbálkozol, akkor NEM fog működni. ( Valószínű, hogy csak az ír O2 hálózatán lehet aktiválni és addig nincs roaming sem ).

2012. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
prePAID kártyán kártyán meg szerintem alapból nincs roaming.
2012. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itthon próbálom belerakni (tudom hogy prepaid, de a csomagra PREPAY van írva :D ) és direkt azért kaptam, hogy ha munkát keresek itthonról, akkor magyar számot úgyse hívnának fel és használjam ezt. Szóval gondolom én hogy roamingos..
2012. aug. 5. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos legelõször irországba kell utaznod, mert magyarországrol nem tudod aktiválni.
2012. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak gondold át! ha berax egy aktiválatlan kártyát, akkor az megkeresi a megfelelõ mobilhálózatot , ott az ügyintézővel elintézheted. de a magyar mobilrendszer miért engedne át ingyen egy regisztrálatlan kártyárol indított hívást, méghozzá több országon keresztül ?
2012. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam: Az o2 oldalán kell aktiválni (be kell regelni a telefonszámot). És itthonról is lehet. :))
2012. aug. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!