Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy s plus...

Van egy samsung galaxy s plus telom nm tudok letölteni semmit?

Figyelt kérdés
Majusban vettük eddig mindent le tudtam tölteni vele a Play Àruhàzban most egy hete nm tudok letölteni semmit. a memòria kártyàval nincs gond mert 14 G még szabad. van ötletetek h mi lehet a gond vagy vigyem szervizbe ???
2012. aug. 5. 20:38
 1/6 anonim válasza:
Mit ír ki? Megtelt telefon memória nem lehet? Nézd meg tárhelyben.
2012. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem nem ez a gond tàrhely az van ://csak valami nem engedi h. letöltsek bármilyen programot :// nm tudom mi a gond :// lehet hogy valahogy frissiteni kéne .
2012. aug. 5. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Be vagy jelentkezve a Google Fiókoddal?
2012. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen be is tudok lépni a play áruhàzba és akkor rá megyek egy programra arra hogy letöltés de csk tölt semmit nm csinál ..ezt nm tudom miért csinàlja . :///
2012. aug. 6. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem vidd szervizbe, mert ez nagyon nem normális jelenség. De azt sem értem, miért nem egy újabb modellt vettél, akár más gyártótól, mert ez a telefon már egyáltalán nem mai darab.
2012. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hàt szerintem jò telo de ebbe inkàbb nem mennek bele :/ am.a méret miatt vettem meg de kösz a segítseget elviszem .
2012. aug. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!