Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s3 vagy Samsung galaxy nexust?

2012. aug. 5. 22:19
 1/5 kisvuk29 ***** válasza:
A nexust ajánlom,mert az jobb supportban részesül mivel google.Bár van olyan amire a samsung adja az update-et.Ez az én véleményem.Szerintem nem rossz a nexus.
2012. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Nexust ajánlom, nekem bőven elég a két mag, és ahogy az első írta, mivel ez referenciamodell, a frissítésekben is előnyt élvez. Nekem jobban is tetszik mint az SIII. De persze az SIII is nagyon jó telefon lehet, ha Te használnál olyan alkalmazást, ami kihasználja a négy magot, akkor vedd az SIII-mat. Egyébként én is a Nexus-t ajánlom.
2012. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A középosztály felső szintjéhez tartozik a Samsung Galaxy Ace La Fleur, ami egy nagyon szép telefon.. És NAGYON okos.. És nem túl drága..:)
2012. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a Galaxy Ace hogy jön a csúcskategóriához? :D
2012. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nexus sztem is :)


az Ace nagyon ***, Babiii tuti lány, nem ért ő ezekhez XD

2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!