Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 2X, vagy Sony...

LG Optimus 2X, vagy Sony Ericsson Xperia Neo, vagy Sony Ericsson Xperia Ray?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik telefon lenne a jobb választás, és miért?

Telenornál venném, minden vélemény érdekel!

(Tudom, hogy a Ray pont nem ide illik, de nekem az a teló is tetszik!)



2012. aug. 5. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

A három közül a Neo.


A 2X kiesik, mert szoftveresen nagyon rossz és instabil, illetve a Neo egy fokkal a Ray fölött van.

2012. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kisvuk29 ***** válasza:
Neo,mert jobb minden téren mint a 2X és jobb a kijelzője mint a Ray-nek.Egyértelmű,hogy a neo.
2012. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2X. Főzött rommal a többi a közelébe se ér.
2012. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
****Javítanék, ha az LG-re feltolunk egy jó romot, a többi a közelébe se ér.
2012. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis jól írtam, mindegy.
2012. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

...Mert nyilván a kérdező egyből a Telenor után ülne a gép elé az XDA oldalait böngészve X2 romok után, dobbantaná a garanciát(na nem mintha nem lehetne visszaszerezni), és kapásból a vadi új telóját elkezdené flashelgetni.


Max. akkor érdemes, ha ért hozzá, és ilyen tervei vannak a leendő új telefonjával.

(De szerintem ha értene ehhez, akkor nyilván nem itt érdeklődne a 3 telefont illetően, főleg nem arról, hogy melyik éri meg és miért.)

2012. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2X*
2012. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én hamarosan mindenképpen veszek egy x2-öt lassulás instabil majd rá dobok egy cm romot 4.0-at és repülni fog legalább is ajánlom neki :) szerintem attol fűgg mire kell játék film net ezekre jo a neo is csak egy nova 3, modern combat 3, batman knight knight rises azért szebb egy tegrán persze ha ezt nézzük akkor fél év mulva már 1 mag ciki mint a pentium 4 xD 2 átlag 4 csúcs most zte bladem van még a lassulásokkal os tuti 10x jobb lesz mint ez
2012. aug. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet fikázni az LG szoftverét,bár NEM TUDOM, hogy a várva várt ICS frissítés az Xperiákra mennyire AKAD?
2012. aug. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!