Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone - Gameloft?

Windows Phone - Gameloft?

Figyelt kérdés
Szerintem a windows phone telefonokat jóval többen kapkodnák ha a gameloftal szerződést kötnének és gameloftos játékok is lennének rá. Az EASportsal kötött szerződés tetszik . A mirrors edge-ért nagyon odavagyok . A gameloft egy nagy gyártó nagyon jó játékokkal teteszene ha gameloftos játékokat tolhatnék. Szerintetek ?
2012. aug. 6. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A WP7-et akkor vennék többen, ha olcsóbban adnák és több lenne rá az ingyen program.
2012. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jogos. az alkalmazás része. de nincs vészes ára. azért mert egy android vagy egy iphone baszott drága. nekem pl iphone nemkéne ingyense :D inkább vennék 3 ilyet :D
2012. aug. 6. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem kéne ingyen. Az iPhone szerintem az én igényeimnek megfelelőbb. De leginkább az android.

Egyébként annyira tényleg nem drága, csak Magyarországon. Mert egyszerűen vérlázító, hogy a Nokia Lumia 610 itthon 66 000 Ft, míg Németországban (egy bazinagy akció keretében) 50 000 Ft (mármint átszámítva €-ból) kapsz Nokia Lumia 710-et, ami hardveresen 100%-ra egyezik a Nokia Lumia 800-al (Ez ebben a német akcióban 76 000 Ft.)

Forrás: [link]


Még hozzátennék annyit, hogy alapból egyértelműen egy androidos készüléket vennék. Bár már gondolkodtam Nokia Lumia 710-en (az iPhone meg majd ha bejön az a bizonyos öt szám, amivel milliókat kaszálok.) de elvetettem az ötletet a testreszabhatatlansága, a linux-al való inkompatibilitása és a drága programok miatt.

A Gameloft-os szerződés pedig tényleg egy jó ötlet, de valószínűleg a Gameloft a WP7 eddigi gyatra szereplése miatt nem kötne szerződést az MS-el, arra hivatkozva, hogy nem biztos, hogy elég profit termelődne.

2012. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!