Telefon szám?!?

Figyelt kérdés
hello az lene a problémám hogy voltam discoba és megatam egy csajnak a teloszámom és van barátnöm és zaklat és félek hogy telefonszám alapján megnézi a lakcimem és megkeres ... lehetséges hogy megtudja vagy mit tegyek ?

2012. aug. 6. 11:55
 1/2 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy megtudja. az alat azt értem hogy a telefon szám alapján a lakcimet
2012. aug. 6. 12:07
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nincs titkosítva a számod, tudakozóban megtudhatja. hívd fel a szolgáltató ügyfélszolgálatát, vagy személyesen menj be, és kérd, hogy titkossá szeretnéd tenni a számod(ha alapból nem titkos), én a múltkor tettem meg t-nél telefonon. kellett hozzá mondjuk a jelszavam, de megoldottuk. személyesen nyilván egyszerűbb, oda csak személyi kell, hogy igazold, hogy a tiéd a telefonszám.
2012. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!