Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok ilyen android...

Hol találok ilyen android verziót Galaxy Gio-ra?

Figyelt kérdés

Keresem a Galaxy Gio-ra a 2.3.7-es androidot de nem találom sehol. régen egyet találtam de nem mentettem el. vagy esetleg egy működő bármelyik ICS Romot ha valaki tud adni megköszönöm.Csak tényleg olyan linket adjatok ahol tényleg működik mert a [link] oldalon egyik se volt jó amit letöltöttem .

Alap probléma: android feliratig eljutott vagy a galaxy gioig töltött csak be a telefon.


2012. aug. 6. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Alap megoldások, ha a bootnál befagy a rendszer, vagy bootloopol.


1)Nem elég a Factory reset, cache, dalvik cache, data, stb. reset kellene mellé.

2)Azt a recovery-t használtad, amit kért, esetleg megfelelően volt particionálva az SD kártya, ha kellett esetleg?

3)Ha nem autoflasheli a kernelt a rom telepítés közben, a megfelelő kernelt használtad?

4)Mounts & Storage menüpontban minden mountolva volt?Van, amikor magától eldobja...


5)Egyes romok lehalhatnak boot alatt első indításnál, vagy feláll a rendszer, de összeomlik.Ilyenkor érdemes a mounts & storage részt megnézni, és ha valamit unmountolt, akkor újra mountolni, vagy egy újratelepítés érdemes.


Cyanogenmog 7.1-el próbálkoztál már?

2012. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ICS alapú meg a CM9.
2012. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha tudsz adni jó letöltő linket megpróbálom felrakni.
2012. aug. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!