Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE W910i Szoftwer csere?

SE W910i Szoftwer csere?

Figyelt kérdés

Van egy SE W910i telefonom, és szeretnék rá új szoftvert tenni, mert a jelenlegivel sok a probléma. (nem látja a memória kártya tartalmát, néha csak úgy újraindul, stb.) A SEUS szerint a legújabb van rajta. Ezt a SEUS-al újratelepítettem, de a memória kártya gondokat nem oldotta meg. Ha beteszem a memória kártyát, kb 10-15 másodpercig jó minden, de aztán már nem látja ami rajta van.


Szóval ha tudtok olyan oldalt ahonnan letölthetném a hozzá való cuccokat, és van leírás is, azt megköszönném ha írnátok párat.

Csináltam már ilyet egy K530i-vel, szóval tudom hogy kb mit kéne csinálni, de egyszerűen sehol nem találok szoftvert.


még annyit hogy az XS++ nem fér hozzá a telóhoz, és valamiért a FAR manager-el sem kommunikál. Ha jól emlékszek, anno a K530i-nél keltet valami unlock progi, ami ezen segített, de már nem tudom mi volt a neve.



2012. aug. 8. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt találsz dolgokat:

[link]


A W910 meg A2-es, ezért nem nyúl hozzá az xs, helyette A2 uploadert használj:

[link]

illetve van a FAR-hoz egy plugin, amivel működni fog A2-es telefonokkal:

[link]

2012. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!