Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb a...

Szerintetek melyik a jobb a Iphone 4S vagy a Samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik a jobb telefon? Mert szeretnék venni egy új telefont és nem tudom igy h melyik lenne a jobb mert sok helyen olvastam kritikákat és előnyöket is pl a samsung-ra sokan mondják h lefagy sokan nem iphone-ra meg h hamar törik meg divattelefon és fele annyit sem tud mint az s3. Ebben kérném a segítségeteket vagy tapasztalataitokat.

2012. aug. 9. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 melyiket veszed , mind a 2 telefon ugyanazt tudja,én előtte mielőtt megvettem kipróbáltam mind a 2 op rendszert és nekem az iOS jobban tetszett ezért iPhone-t vettem.
2012. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értem csak sokan mondják h sgs3 jobb mert felismeri ha olvasod nagyobb kijelző stb

de azt is mondták h lefagy

2012. aug. 9. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit írtál. Lefagyni lefagy az iPhone is. Tény fele annyit sem tud az iPhone mint az S3, az S3 viszont leolvad a kezedben és szerencsésnek kell lenni hogy hibátlan darabot vegyél ugyanis Samsung elvtárs 4 millió példány után jött rá hogy rossz kijelzőket rakott bele. Az iPhone-ról minden igaz amit írtál: hamar törik, divattelefon, túlárazott. Ezek alapján egyiket sem venném meg, de ha már annyira kellene választanom inkább legyen egy törékeny telefonom mint egy olyan ami hívás közben is 60 fokra melegedik...
2012. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

''Hülyeség amit írtál. Lefagyni lefagy az iPhone is.''


2 éve használom az iPhone 4-emet akár hiszed akár nem 1x sem fagyott le.


''Tény fele annyit sem tud''


Na sorold mit nem tud az iPhone.

2012. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gugu Gabor ***** válasza:

Alapvetően csak az oprendszer amiben különböznek.

(igen igaz hogy az iphone hamar törik, és az is hogy az is lefagy.. csak ép kb egy év alatt 3x a samu szerintem kicsit többször de az sem számottevő)

Nem tudom honnan szeded hogy az S3 széria hibás és melegszik biztosan vannak hibás darabok de ilyen mindenhol előfordul még az almánál is.


Teljesítményben szerintem mindkettő ott van, egy telefon esetében még jo ideig mind a kettő ki fog szolgálni mindent processzor és ram szinten.


Na most térjünk vissza az elejére.


Az alma előnye és egyben hátránya a zártság. Sok olyan funkció van amit az oprendszer nem tesz lehetővé, hogy miért csak az ég tudja (és az apple fejlesztői).

Viszont a zártsága miatt nagyon jól optimalizált és stabil. Viszont vannak olyan "apróságok" amihez kell a jailbreak (már ha akarod használni ezeket a plusz dolgokat)


Az android ezzel szemben nyitott szóval nagyon jól személyre lehet szabni, lehet "barkácsolni" és sok sok dolog sokkal egyszerűbben megoldható rajta mint az IOS-en.


Az amit itt sokszor olvasok hogy androidra minden ingyen van az hülyeség, ép csak a warez sokkal egyszerűbb mint IOS en. Viszont a google playen is vannak fizetős alkalmazások mint ahogy az appsotre-on is ingyenesek.

Igen az is hülyeség hogy iphone-on mindenért fizetni kell.


Az igazi gond ezzel az hogy szerintem csak a használat során fog kiderülni hogy neked melyik jön be jobban.

2012. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezzel kapcsolatban részletesebben tudnánk beszélni?
2012. aug. 9. 13:00
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm mindenkinek a válaszát
2012. aug. 9. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:

9:44es

pl nem tudsz más telefonra fájlokat küldeni ez elég cinkes mert az én régi sonym is tudja,zárt op-rendszer ami igaz hogy lehet jailberkelni de akkor a garanciának annyi,kicsi kijelző ami igaz másnak megfelelő de akkor is kicsi,nem lehet fájlomat simán ráhúzni a számítógépről még egy képet sem e helyett szenvedni kell az itunessal haveromnak iphone 4e van de pl a képek elég lassan töltenek be neki. Nekem sgs3am van és tökéletes egyszer sem fagyott le,gyorsan tölt be mindent,nagy szép kijelző, egyedül az nem tetszik hogy a hátlapja nagyon koszolódik.

2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké, sorolom mit nem tud:

-Bluetooth az egyik legfontosabb dolog fájlmegosztásban telefonok között, és ugye Apple bácsiék úgy gondolták hogy az biztonságos.

-Mindenért fizetni kell az AppStore-ban, amiért nem az tele van reklámokkal és használhatatlan

-Külön módosítást kell végezni ahhoz hogy felrakhass külön programokat, ezáltal ha a saját programodat szeretnéd tesztelni akkor is ezt kell elvégezned

-az S3-ban kétszer annyi mag van, majdnem kétszer akkora órajelen mint a 4S-ben

-az S3 legalább kétszer jobb grafikai megjelenítést nyújt az Super Amoled panellel, mint a 960x540-es iPhone

-Emellett az iPhone kevésbé testreszabható

2012. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

-Bluetooth az egyik legfontosabb dolog fájlmegosztásban telefonok között, és ugye Apple bácsiék úgy gondolták hogy az biztonságos.


Csak volt , mi értelme lenne ,ha az ember eltudja küldeni email ben azt a fájlt.Az ismerőseim közül kb senkisem használ bluetooth -ot (kivéve azok akiknek nem okostelójuk van , de őket ne vegyük bele a játékba)



-Mindenért fizetni kell az AppStore-ban, amiért nem az tele van reklámokkal és használhatatlan


Baromság , ugyanúgy vannak ingyenes és fizetős programok az appstore ben is és a marketben is , és ugyanúgy az androidon is televannak reklámokkal az ingyenes appok , lásd: Angry Birds (itt megjegyezném a nyáron ingyenessé tették az A.B. seasons-t és reklámmentesen kaptuk ^^)



-az S3-ban kétszer annyi mag van, majdnem kétszer akkora órajelen mint a 4S-ben


Csak az S3 - ban droid van és a 4s ben iOS , és már a 4 is akadásmentesen futtata az 1 magos procival (tudom mert nekem 4 van , legfrissebb verzió 5.1.1)


-az S3 legalább kétszer jobb grafikai megjelenítést nyújt az Super Amoled panellel, mint a 960x540-es iPhone


Sztem meg a retina kijelző szebb , de ez relatív , kinek a pap kinek a papné.


-Emellett az iPhone kevésbé testreszabható


És ez mégis hol nyilvánul meg ? Nem tudsz témát változtatni ? (mert szerintem csak ennyi :D)



-Külön módosítást kell végezni ahhoz hogy felrakhass külön programokat, ezáltal ha a saját programodat szeretnéd tesztelni akkor is ezt kell elvégezned


Ebben nemvagyok teljesen biztos , mert nem vagyok fejlesztő, de azthiszem bejelentheted az apple nek h fejlesztő vagy és akkor kapsz jogokat ,hogy tesztelhesd az alkalmazásodat , [link] (nem nagyon olvastam utánna , de ha akarod akkor tessék itt a link)


''Külön módosítást kell végezni ahhoz hogy felrakhass külön programokat''


Azok a külön programokhoz azért nincs hozzáférésed(de ha nagyon szeretnéd akkor jailbreak - el megoldhatod) , mivel az apple úgygondolta , hogy kártékony a telefonra v megsért valamilyen jogszabályt , különben már az appstore - ben lenne.

2012. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!