Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini vagy...

Candykiller kérdése:

Samsung Galaxy Mini vagy Samsung Galaxy Y? Miért?

Figyelt kérdés
NEM kérek ajánlatot más telefonról!Úgyis ezek közül fogok választani. Nem kérek "egyik se" tipusú választ, és fikázást se. :)

2012. aug. 9. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy y. Valamivel erősebb a procija, és szebb a kijelzője!
2012. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Egyik se. Huawei y200...

De ha annyira ezek közül akarsz akkor az Y-t, az újabb.. de ugyanolyan hulladék mindkettő.

2012. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de utolsó tudsz olvasni?
2012. aug. 9. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Tudok olvasni igen, de nem értem hogy mért akarsz olyan telefont amivel úgyis csak szenvedni fogsz?? Y200-zal jobban járnál.. sokkal jobban
2012. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm a jo szándékot:)

csak írtam hogy "NEM kérek ajánlatot más telefonról!Úgyis ezek közül fogok választani."

2012. aug. 11. 08:40
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem galaxy y-om van.jó telefon,szép kijelzővel,a kamera jól fényképez ahoz képest,hogy 2 megapixeles.minije van az anyukámnak,ő folyton panaszkodik rá:állandóan leáll,nem olyan jól fényképez ahhoz képest hogy 3 megapixeles,kikapcsol neki folyton magától,gyorsan betelt neki a memo.kártya,nem adtak neki jozzá fülhallgatót (igaz az enyémhez se,de vettünk hozzá).szerintem az y jobb,bár sokban hasonlítanak,de az y-ba kevesebb a hiba,én úgy veszem észre.
2012. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, az Y, 3 ismerősömnek is Minije van, csak panaszokat hallok, és apámnak y-ja van és egy rossz szava nem volt rá. És tényleg nagyobb a pixelsűrűsége!
2012. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 GeriMan válasza:

válaszd a samsung galaxy y az jobb sokkal nekem is y van a haveromnak mini és az enyém jobb szerinte is!

és igaz,hogy az y nak jobb a procija!


VÁLASZD A SAMSUNG GALAXY Y-t!!!!!!!

2012. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okok:) az lesz:P
2012. aug. 15. 20:13
 10/10 A kérdező kommentje:
meg van (: imádom!
2012. aug. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!