Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple! Mivel tudnám meggyőzni?...

Apple! Mivel tudnám meggyőzni? Érveket szeretnék!

Figyelt kérdés
Egy idióta haverom szerint az Apple, azon belül az Iphone szar!!!!!
2012. aug. 10. 00:57
 1/7 anonim válasza:
54%
Szerintem a haverodnak igaza van el kéne hinned neki.
2012. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért mert igaza is van!

Nos ezt egy másik kommentre írtam és a fogalmazás se a legjobb de remélem kitudod belőle venni a lényeget. Nincs kedvem átírni, hogy a te kérdésedhez passzoljon xD Bocsi :DD Nos ezért utálom az Apple-t:



A formája teljesen már, a szoftver más, a hardver JÓVAL erősebb mint az iFos-é... na akkor mi lopás?(mert sztem semmi) Egyébként meg pont, hogy az Apple lop egy csomó ötletet aztán a bemutatón verik a mellüket mintha ők találták volna fel... És mindent levédet? WTF? Ennyi erővel beperelem az Apple-t, mert kamera van az iPhone-nban és már a 2005-ösökben is volt tehát lopták az ötletet. De ugyanez a helyzet a lehúzható tálcával, az is az Android-nál volt előbb aztán rákerült iOS-re is. Tehát ki lopkod? Csak a többi gyártó nem olyan nyomorék, hogy még a legkisseb hülyesgéget is levédesse... Sőt nem elég ez de mindent 3x drágábban árulnak amikor jobbat kapsz olcsóbban. Tudod mit? Ha lesz NFC az iPhone 5-ben akkor tényleg beperelem az Apple-t. És még a mellé, hogy méregdrága úgy törik mint a szar! Egy ku**va Gorilla Glass-re nem telik? SZÁNALMAS AZ APPLE MÁRKA!És akkor még ki sem tértem arra, hogy mért gagyik a termékek illetve a szoftver. Na mindegy gondolom Apple fan vagy úgyhogy soha nem fogod megérteni mért nem olyan nagy szám az Apple illetve a termékeik sem.

2012. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Apple termékek szerintem is csak túlárazott hulladékok.
2012. aug. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne győzd meg hanem hidd el neki.Az Apple termékek túlárazott vackok (hiába prémium).Már elég régóta vannak sokkal jobb tudású telefonok az Iphon-nál.(Már a Samsung Galaxy S2 is telibe verte,az S3-ról nem is beszélve.De a Sony telefonjai is simán lepipálják az iPhone-t.)Ez van.Ha 70k-ért adnák akkor azt mondanám hogy rendben van jó telefon mert azért még annyit megér de 180 ezret??Annyiért 100x jobb telót veszek.
2012. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, nekem Apple cuccok közül csak az iPodok tetszenek, mert nagyon frappáns és egyszerű zenelejátszók.
2012. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindketten kis bvzeránsok vagytok, de a haverod talán még megmenthető :)
2012. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod meggyőzni, inkább kakilj rá nagy ívben. Egyik barátom 2006-ban vásárolt egy iMac-et, fél évente csinál egy töredezettségmentesítést, op rendszert még nem kellet újra rakni, azóta használja webszerkesztésre, egy minimális lassulás sem tapasztalható új kora óta.


Engem is megfertőzött, vettem egy 3GS-t. Csak ámultam rajta, 3 éves telefon, de a mai okostelefonok 99%-át alázza.


Csak azt nem értem hogy sok ember leugatja az Apple használókat meg hogy sz*r cég, meg drága, de amikor a Windowsuk összeomlik, akadozik, fél évente kell újratelepíteni, meg agyon szidják a Microsoftot, akkor mi a francot élnek át? Semmi se jó nekik.

2012. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!