Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 - Hackelés után...

Xperia X8 - Hackelés után gyári szoftver visszaállítása?

Figyelt kérdés
Adott egy Xperia X8-as telefon,nyitott bootloaderrel, T-Mobile szolgáltatófüggőn! nAa 11-es kernel és GingerXperia v25 ROM volt fenn! Vissza szerettem volna rakni a gyári ROM-ot, ezért a Flashtool topicban letöltöttem a telefonhoz való ftf fájlt, majd visszaflasheltem a gyári 2.1-est! Viszont nem T-Mobile-os ROM ment rá, hanum ugye UK, ezért átírtam a régiókódokat, majd próbáltam SEUS-sal frissíteni! Hát nem megy! Mikor rádugom a telefont Flash módban és a szoftver leelenörzi, akkor kiírja hogy Nincs elérhető szoftver! Próbálom PCC-vel, ugyanaz! Mi a fenét csináljak most! Mi a baja ezeknek a szoftvereknek? Szeretném, hogy SEUS-os T-Mobile-os szoftver legyen a telón, hogy a garancia meglegyen! (Tudom, hogy a bootloader nyitás miatt már ugrott, de akkoris!)
2012. aug. 10. 07:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!