Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S-ről véleményeket...

Sony Xperia S-ről véleményeket pozitívat és negatívat egyaránt csak olyanok irjanak légyszives akiknek van is nem csak a készülék információi alapján a netről irnak véleményt mint a legtöbbet. Miért jó miért rossz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem igazából a zenelejátszóval van bajom (komolyan más nagy hibát még nem vettem észre benne, még egyszer sem akadt meg, egy játék se) mégpedig a tartalomkezelés. Ha mondjuk letörlök egy számot az Astroval, nem megy ki a zenelejátszóból, és persze nem is lehet onnan se letörölni. Ugyanitt, töltögettem le névjegyképeket, és amikor letöröltem egy számot, betette az album nevét bluetoothnak és egyik ismerősöm Anyja most a Nyári Dallam albumképe... Persze letöröltem a zenét és a képet is de hiába. Szóval ezzel lehet baj, de pl. az Xloud hihetetlenül teljesít, 1-es hangerőn néha olyan mintha 6-oson lenne egy másik telefonon. A kamerára sem lehet panaszom, tökéletes képet készít, nagyon szép videót vesz fel, és van egy olyan extra is hogy meg lehet vágni egy videót:D Talán még az negatívum hogy nincs benne alap hangfelvétel, de amik gyári alkalmazások azok mind szuperjók! Ami még feltűnt hogy villámgyorsan tölti be az oldalakat, és a Playről is nagyon gyorsan tölt le. Alul az érintőgombokat néha félrenyomom, de ez nem nagy baj, az USB nyílást bezárni kicsit rizikós, de rá lehet érezni. Ez lehet hogy csak véletlen, de az aktív képernyő éjszaka megvilágítja a HDMI csatlakozót, hogy ez szándékosan van így vagy nem mind1, jóljön :D Plusz még az hogy egyszerűen nem látni pixelt a kijelzőn!
2012. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gycsbalint ***** válasza:
Helló én most kb 2 hete vettem egy xperia S-t és teljesen meg vagyok elégedve vele sok pozitív dologa van a készüléknek ilyen pl a kijelzője gyönyörű szép képet ad harveresen nagyon jól fel van szerelve ez anyit takar hogy minden akadásmentesen fut rajta minden de a legjobb dolog ami nagyon hasznos legalábbis számomra az az nfc. Negatívum csak annyi lenne hogy az alsó gombsort kis pöttyökkel jelölték amit szinte alig lehet észrevenni számora ez kicsit zavaró volt de hozzá lehet szokni egy kis idő után. Én ajánlani tudom csak neked a telefont és az ára is nagyon jó.
2012. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban a dobozban amit én vettem nem voltak NFC tagek...
2012. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aksi ics alatt érezhetően jobb,anyaghasználat elégtelen egy prémium kategóriás telefonnak nem ilyen anyagból kellene,hogy legyen,nagy betekintési szög a kijelzőn,kamera néha elfelejt fókuszálni és csak egy homályos paca látszik,gyors hamar bootolás után is gyorsan használható a rendszer,plants vs zombiet nem támogatja a proci,a dedikált gombok nem jöttek annyira át de megszokhatók,gps gyorsan reagál
2012. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat küldhettek még bőven
2012. aug. 11. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah tényleg, a GPS nekem méterre pontosan megmondta hol vagyok!
2012. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan két hete használom ICSvel és én csak pozitív dolgokat tudok róla mondani! Nagyon jó telefon!
2012. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!