Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 villogó boríték?

Nokia 500 villogó boríték?

Figyelt kérdés
Most vettem használtan, mióta betettem a kártyámat villog fent egy sms boríték de 0 üzenetem van, nem tudom eltüntetni. segítség!
2012. aug. 10. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A SIM kártyán lévő üzenettároló telt be, ha minden igaz.

Symbian Anna szoftver esetén itt lehet megnézni őket: Menü > Üzenetek > Opciók > SIM-üzenetek

Nokia Belle szoftver esetén pedig itt: Menü > Üzenetek > Mappák megjeleítése > Opciók > SIM-üzenetek

2012. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a SIM kártyán tárolt SMS memória telt meg. Úgy tudod megnézni ezeket az SMS-eket, hogy belépsz az Üzenetekbe ott Opciók, és SIM üzenetek. Innen töröld ki az üzeneteket.

(Lehet, hogy nem pont ott van ez az opció. Nekem régebbi Nokiám van, és azon így kell megnézni, de próbáld meg.)

2012. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi igen ez volt a baj, csak az előző telefonom nem jelezte, bár sejthettem volna h az a 800 sms már sok. :D
2012. aug. 11. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!