Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Casio telefonok Európában?

Adye kérdése:

Casio telefonok Európában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta figyelemmel kísérem a casio telefonokat, mindig is elképesztően oda voltam a design-ért amit képviselnek. Eddig sajnos csakis a CDMA hálózatot támogatták amely ugyebár csak az USA-ban és Japánban elérhető. Most azonban az egyik új szériás készülékük kapott GSM támogatást, tehát a világ bármely pontján működik a készülék (elvileg). Ez lenne a Casio Ravine 2 ( hivatalos oldal: [link] ). Elég sokáig bújtam a google-t annak érdekében, hogy találok valami módot arra, hogy beszerezhessem a készüléket, de sajnos eddig nem jártam sikerrel. Tudtok valami tanácsot adni esetleg, hogy hogyan tudnám megvásárolni a telefont? Egyáltalán van értelme?



2012. aug. 11. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező sajnos a beszerzés csak külföldön lehetséges mert nem vásárolt belőle 1 magyar szolgáltató de itt bírsz venni : [link]
2012. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Sajnos nem vagyok tisztában azzal, hogyan működik az eBay. Ha jól értem innen akár közvetlenül meg is rendelhetném? ( [link] )

És ez a 234 dolláros ár pontosan mit takar? Erre még jöhetnének rá nekem plusz költségek? Vagy ez tényleg pontosan ennyibe kerülne nekem (~54.000 HUF)? Van valami veszélye annak, hogy innen rendelem meg a készüléket?

2012. aug. 11. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:

"Carrier: Verizon"

Ez a linkelt telefon nem Verizon szolgáltató függö?

(Verizon = amerikai telefonszolgáltató)


(egyébként nekem /igaz ez szubjektív/ egyáltalán nem tetszik, és drága is)

2012. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok ha onnan rendelsz angol tudás szükséges mint ahogy előttem a 2. írta lehet hogy amerikai szolgáltató függő
2012. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Angollal nincs problémám, a szolgáltató függés érdekelne és az esetleges extra költségek?!
2012. aug. 11. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:

''a szolgáltató függés érdekelne'' - ha egy telefon szolgáltató függő akkor csak attól a szolgáltatótól vett sim kártyával fog működni , pl. ha ez egy Verizon - függő teló akkor csak Verizon - os sim kártyával tudsz vele telefonálni.


''Unlocked''- telefont keress

2012. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Ezt a részét értem a dolognak, csak arra lennék kíváncsi, hogy az általam linkelt készüléknél ez a veszély fenn áll-e?
2012. aug. 11. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vok


Sajnos a teló csak vodafon 800/1600 gsm-et használ és mo-n ezt csak a vodafone használja ezt a 800/1600 gsm-et :)

2012. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na tehát csak vodás sim kártya működik benne bele rakol egy vidás sim-et és már jó is :)előző vok
2012. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aaaaw értem, köszönöm a válaszod. Így sajnos tárgytalan a dolog. Van egy 10 éves pannon-céges előfizetésem és, brutál kedvező. E-miatt nem adnám fel. Szörnyen sajnálom =(

Remélem a jövőben terveznek az EU-felé is nyitni.

2012. aug. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!