Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell rootolni a Samsung...

Hogyan kell rootolni a Samsung Galaxy Ace 2 (2.3.6androidos) telefonomat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 17:47
 1/1 ddnalor válasza:

[link]

A fenti link alapján próbáltam, 4 fájlt le kell tölteni ,upd az sd kártyára másolni. Odinba a root_ant.tar.md5 pda részhez betallózni. Telefont hang le+középső+ bekapcsolóval bekapcsolni, rádugod a gépre odinban com portnál valami megjelenik, rányomsz startra, lefut kb 7mp alatt, lehúzod a kábelról a telót , újraindul , ki kell kapcsolni . Hang fel+középső+bekapcsoló sd kártyán ki kell keresni a felmásolt upd rart. ráklikkelni valamit tölt és kész elvileg.

Nekem nem sikerült, csak azért írtam le hátha másnak igen.

Nekem az sd kártyában nem jelenik meg az upd fájl,kicsomagolva van benne egy apk fájl az sem jelenik meg.

Elnézést ha nem volt érthető ahogy leírtam.

2012. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!