Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian S60V5-re hol találok...

Symbian S60V5-re hol találok olyat, hogy az eddig egy oldalas főképernyőből 3-asat csinál?

Figyelt kérdés
Még korábban találtam olyat csak akkor még nem tudtam felhasználni.
2012. aug. 12. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint egy SPB mobil Shell nevü program átalakítja a telefon stílusát, ami egy kicsit hasonlít a symbian belle-hez (4 főképernyő, kihelyezhető widgetek) Tehát kissé androidos kinézetűvé teszi. Az ovi áruházból le lehet szedni az SPB Mobil shell lite nevü programot
2012. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ismerem ezeket. Rengeteget találtam belőlük, csak egy kicsit RAM "zabálónak" találtam és mivel alapból sincs sok szabad memóriája a telefonnak(indítás után egyből, 127-ből max 40Mb), netezéskor ki szokta írni, hogy kevés a memória, zárjak be dolgokat.

De köszönöm. Biztosan van ami nem fogyaszt ennyit. Azért még utánanézek!

2012. aug. 12. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!