Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-03 megéri az árát...

Nokia c5-03 megéri az árát feltöltősként? (t-mobile)

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért sokkal jobbakat kapni. Pl. huawei y 200 stb.
2012. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de fontos lenne a gps ingyenesen:D
2012. aug. 13. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Androidra is van ingyenes GPS pl. az iGO primo.

Emiatt én nem vennék egy gyenge, elavult telefont...

2012. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és az offline is megy? net nélkül, mert tudom hogy vannak ilyen 30 napig ingyen appok.
2012. aug. 13. 00:37
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

iGO primo androidra:


[link]

2012. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megy offline is, de bekapcsolhatod rajta az online módot, akkor figyelmeztet pl. a torlódásokra stb.

De megy net nélkül is a térképeket a linkről a sd kártyára kell másolni.

2012. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Warez nem egyenlő az ingyenességgel.

http://www.youtube.com/watch?v=ALZZx1xmAzg ;)

2012. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha iGO-ról van szó mindenki ezzel jön elő, mintha ez lenne az egyetlen app a világon, aki úgy használja, hogy úgymond nem fizet érte...


Akkor ajánlj egy weboldalt vagy bármit ahol megvásárolható ez a xar pl. egy sony live with walkman-ra.


Marketen pl. nincs fent, de van egy csomó más pl. sygic, navigon stb. Nem tudom mit akar elérni ezzel a fejlesztő, ha már úgyis van belőle android-ra verzió, mi a tökért nem tudja árulni a Google Play-en, mint a többi fejlesztő.


Mondjuk én is azt mondom, hogy csak a navigáció miatt nem ajánlott ilyen elavult telefont venni.

2012. aug. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem jól le is lett szavazva aki ajánlotta, biztos valamelyik iGO fejlesztő aki xarik az android-ra...


Hát amíg nem lehet normálisan megvenni, mint a többit addig én is "warezolni" fogom. Külön meg nem fogok venni egy GPS készüléket még a telefonom mellé is...

2012. aug. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A GPS-e tényleg jó, tehát 25.000 Ft-ot megér.
2012. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!