Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le a NOKIA N95-m?

Vranka Dániel kérdése:

Miért fagy le a NOKIA N95-m?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Nokia N95 8GB mobiltelefont, frissítettem a szoftverét is egy jópárszor, szerelő még nem látta de mikor megvettem a tulaj azt mondta hogy nála nem volt ez a probléma, az üzeneteimet nehezen tudom megnézni mert lefagy olyan 1 percre, meg mikor bekapcsolom a telefont elég lassan tölt be, ha be is töltött olyan 5 percig nem lehet rajta semmit csinálni mert nagyon lassú

#Nokia #Nokia N95 #nokia n95 lefagyás
2012. aug. 13. 04:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tipus hiba álltólag haverom apjának is n95je van és állítólag mindig lefagy neki állítólag a simbyan miatt van nem bírja el rendesen aza teló amúgy az előző tulaj pesze hogy azt mondja hiszen másképp nem vetted volna meg és nem véletlen akarta eladni.
2012. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs egy kicsit sokszor használtam az állítólag szót. :)
2012. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor mi a teendő ilyenkor? :D
2012. aug. 14. 02:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Add el. :D aza legegyszerűbb vagy próbálj meg rátenni androidot hallotam már róla hogy ez lehetséges de én nem vagyok ebben annyira jártas nézegess utánna neten biztos találsz leírásokat róla.
2012. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!