Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikre szavaztok? Nokia...

Melyikre szavaztok? Nokia 700, SE Xperia Ray vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
a 700 nagyon tetszik, pont azért mert érintős, de kicsi telefon. Csak sok helyen olvastam hogy már ne vegyek symbianos telefont. Igazából én netezésre (rövid netezés, megnézem az e-maileket meg facebook), fotózásra meg videófelvevésre használom a telefont az alapokon (telefonálás, sms) kívűl. Az SE Xperia Ray telefon is nagyon tetszik, de nem volt még xperia telefonom soha, ezért kicsit félek tőle. És megakadt a szemem a Samsung Galaxy Ace telefonon, ez is tetszik. Samsungom még nagyon régen volt, egy kinyithatós fajta, azt szerettem. Ezek mind kb. 50-60 ezer Ft közt vannak (a Samsung kicsit 50 alatt), karácsonyra kb mennyivel megy le majd az áruk?
2012. aug. 15. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ray. Sokkal modernebb mint a többi és ez még úgy ahogy megéri az árát.

Az meg egy baromi jó kérdés, hogy karácsonyra mennyivel megy le az áruk, mert lehet, hogy addigra már nem is lesznek kaphatóak sehol.

2012. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7oo nem éri meg szerintem, és az ace sem.. Ray, mindenképpen!
2012. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ray egyértelműen.
2012. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen Ray!
2012. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rayt vettem meg
2012. szept. 6. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!