Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnál sérült...

Androidos telefonnál sérült SD-kártya. Megoldás?

Figyelt kérdés

Egy éve vettem egy Sony Ericsson Xperia X8-as telefont Android operációs rendszerrel. Szép is, jó is, csak egy nagy gondom van vele, hogy bekapcsolásnál, vagy amikor kihúzom az USB-kábelt, az esetek 90%-ában azt írja ki, hogy az SD-kártya sérült és lehet, hogy formázni kell. Akkor pedig a 8 gb zene mehet a süllyesztőbe és másolhatom rá megint az egészet. Mindig biztonságosan távolítottam el az USB-ről. Mostanában pedig csak úgy gondol egyet és unalmas óráiban kitalálja, hogy neki már így se jó az SD-kártya és csak úgy "kilöki".

Gondolom, nem csak én szenvedek ettől a problémától, Androidos társaim válaszait várom.



2012. aug. 15. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ha formáztatni akarja, akkor formázd le. egy unalmas pillanatotban meg rámásolod majd a zenéket :D annyira nem sok idő
2012. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, de ha kb. minden héten ezt csinálja, akkor szerintem érthető, hogy egy idő után már rohadtul unom :)
2012. aug. 15. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is kiírja az új Galaxy S II de nem foglalkozok vele.. egy újraindítás megoldja a problémát :)
2012. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Üdv! Sikerült javítani a hibát?

Nálam ugyan ez a helyzet, X8, egy éve, 8 gb kártya, és "Az SD-kártya hibás." üzenet. Ha a formázásra nyomok, nem csinál semmit. PC-n simán meg tudtam nyitni az sd-t, de formázni ott is csak gyorsformázással tudtam, és nem ért semmit. Lehet kiveszem, és kártyaolvasóval leformázom, hátha..

2012. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!