Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem megy a Viber a Blackberrym...

Nem megy a Viber a Blackberrymen, hol kell beállítani hogy jó legyen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
' A viber alkalmazás megkísérelt megnyitni egy kapcsolatot egy tűzfalon belüli és egy azon kívüli helyhez, amelyet az Ön IT irányelve nem engedélyez' Hol kell beállítani / átállítani vagy mit kell csinálni hogy jó legyen???

2012. aug. 15. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A Viber alkalmazásnak jogosultságokat kell adni. Ezeket az alkalmazások beállításainál teheted meg.


Mindamellett a Viber nem működik 100%osan így sem a Blackberry készüléken. A hanghívás funkció ugyanis nem működik (vagyis a lényeg) Várhatóan az új BB10es modellekkel már nem lesz ilyen gond (skype, viber...stb mind alapból elérhető lesz rá), azt viszont hogy a régi Java alapú OS-eikken tervezik e a bevezetését a fejlesztések egy részének, csak remélni merem.


A Viber is elég régóta készül már, a Google ennyi idő alatt egy komplett operációs rendszert megírt és felfuttatott :P.

2012. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:) Igazabol egyszer mar letoltottem, es igen akkor sem volt hivas lehetoseg de az sms-ezes mukodott, es nem irkalta ezt.. most pedig folyamat ki irja, nemis tudok vele mit kezdeni, az app beallitasnal is mar minden leheto dolgot engedelyeztem.. es igy sem jo.. ugyhogy feladom!!:)
2012. aug. 15. 21:31
 3/3 adam2013 válasza:
Nekem is hasonló problémám van most csak, nekem még hagyján hogy nem fut a viber hanem előugrott ez az ablak ezzel a szöveggel és hiába nyomom az ok gombot ujra felvillan és nem tűnik el..és így nem tudom használni a telefont se letörölni a vibert, probáltam már ujraindítani sim-mel a nélkül aksit kivenni minden megvolt..ha van vmi ötletetek h tudom ezt a problémát orvosolni légyszi írjátok le ide..mert azért használni szeretném még a telot
2013. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!