Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710 vagy Iphone 3GS?

Nokia Lumia 710 vagy Iphone 3GS?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlása előtt állok. 50 000-et adok értük használtan, de nem tudok dönteni. Androidot semmiképpen sem szeretnék venni, szóval nem érdekelnek a vegyél x10 mini pro-t kommentek. Jelenleg olyan 2-3 évre tervezem a telefon vásárlását. A lényeg, hogy gyors legyen, a telefon megapixele nem érdekes. Leginkább netezésre és alkalmazásokra használnám! Melyiket érné meg jobban? Jelenleg az Iphone mellett vagyok, de nem volt még egyik telefonom sem és mindenki mást mondd. Mi az előnye és mia hátránya a telefonoknak? Az nem érdekel , hogy az Iphone 3 GS régi, mert nem divatból szeretném venni, csak úgy tudom még vannak rá frissítések , ami már a sima G-re megszűnt. Csak nem tudom meddig lesznek rá.. És szintén így vagyok a Lumiával is.! Kérlek segítsetek!
2012. aug. 15. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és azt még elfelejtettem írni, hogy zenéket is nagyon szeretnék hallgatni, leginkább még arra lenne! De sajnos egyik telefonhoz sem értek, előzőleg egy S3650-em volt.. Szóval fogalmam sincs melyik miben különbözik!
2012. aug. 15. 16:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 évre tervezed, akkor a 3GS-t el is felejtheted, már most is használhatatlanul gyenge.
2012. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 710
2012. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lumia 710.Év végéig lesz rá 7.8 update, illetve néhány Nokiás szoftveres újítás lesz és csókolom.


A kettő közül mindenképp a Lumia.

2012. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most én is a Lumiánál vagyok, de sokan mondták, hogy arra már nem lesznek frissítések, még at Iphone valószínűleg megkapja. Meg, hogy az IOS stabilabb és gyors is! Most akkor, hogy van??
2012. aug. 16. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Lóf*szt nem lesz...még jön a 7.5.81xx Refresh (tango volt hónapokkal ezelőtt, refresh lett a neve), ha még nem jött ki rá, és végéig pedig megkapja a 7.8-at is.


Egyébként ezek még tuti jönnek rá:


[link]


A 7.8-as oszlopot kell nézned.Ezek év végéig, vagy 2013 első negyedéig tuti meglesznek.

2012. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számtalan frissítés lesz a Lumia modellekre, ezt készpénznek veheted.
2012. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:
LUMIA 710 mindenképp.Nem lehet a kettőt összehasonlítani.A 3GS már elvileg csak egy butított 6-ost kap és kész.
2012. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!