Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710 tulajok ide!...

Nokia lumia 710 tulajok ide! Akksi velemeny?

Figyelt kérdés

gondolkodom egy ilyen telo vasarlasan, de ez az akksi teszt:

[link]

elegge elbatortalanitott, meg a kommentek is

tulajok tapasztalata erdekelne h tenyleg ennyire gyenge az akksija? sokat hasznalnam netezesre azert kerdem

igazabol megvarnam a wp8as telokat osszel, de attol felek h rohadt dragak lesznek, valaszokat elore is koszi



2012. aug. 16. 00:06
 1/4 anonim válasza:
Én egész nap használom, nekem nagyon jó olyan 4napig bírja de kb 3 nap után felteszem töltőre. Szerintem jó, tűrhető, netezek, gps, telefonálok és én meg vagyok vele elégedve
2012. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha face csevegő fut a háttérben,1.5 nap,ugy hogy zenét is hallgatok,meg beülök egy sörre vhova wifi,na meg helymeghatározás bekapcs,na és ídőjárás app.

Tehát ha ki is használod azt hogy okostelefon(legalábbis nekem),1.5 nap max,ami átlag egy okosnál,sőt.

Persze ha ezt azt kikapcsolsz lehet bírja 3-4 napig,de hát azért van okosod hogy (ki)használd.

2012. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Nokia lumia 710 tulajok ide!" xD
2012. aug. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat
2012. aug. 18. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!