Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A közeljövőben szeretnék...

A közeljövőben szeretnék telefont vásárolni. Valami nőieset, de legyen okos is, és ne menjen tönkre félév után. Mit javasoltok? A Samsung Galaxy-król mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 02:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. árat azért írhatnál...
2012. aug. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Galaxy,s3 nem rossz már! Olyat vegyél!
2012. aug. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A Samsung Galaxy-król mi a véleményetek?"


Hát úgy 20000-től (galaxy y) kb. 180-200 ezerig (galaxy s3) van egy pár tipus.

Nem ártana egy árat írni, de az olcsóbb galaxy-kat felejtsd el.

2012. aug. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát Galaxy S3-ra nem telne, de olyan 100e még belefér. S2? Vagy esetleg HTC? Csak pl. volt a Samsung írhattok más márkájúakat is, ami nektek tényleg bevált.:)

Gondoltam veszek netről egy iPhone 4-et, de arról is olyan vegyes véleményeket olvastam eddig :\

2012. aug. 16. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
htc rhyme sztem 100 e alatt van es eleg noies telefon
2012. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
xperia s, p vagy sola.
2012. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan vegyél iphonet a rossz véleményeket figyelmen kívül kell hagyni a legtöbbjük aki azokat írja még sose fogott a kezében iphonet az egyik legjobb teló és ha telik rá akkor egyértelműen azt vedd főleg ha nőieset akarsz akkor a fehéret ajánlom. :) egyszerűen kezelhető,jó kamera,retina kijelző,stb. szóval szerintem iphonet vegyél most biztos lefognak engem szólni ezért de szerintem sokkal jobb mint egy galaxy.
2012. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nos,én nem szeretwm az apple-t.A mcbook és az imac is gyenge,az ipad pedig már felháborítóan szar.De már volt sok telefonom,pl samsung galaxy s2 is,gyakran váltogatom a telefonjaimat,és az iphone még mindig a legjobb telefon.A nem apple telefonjaimat mindig mindig azért váltom le,mert nem tetszik,de az iphoneokat mindig csak azért,mert kijött egy újabb.Jelenleg is egy iphone 4s-em van,mérföldekkel jobb,minta sg s2.Az apple store megbízható,az iOS jól működik,hardveresen is elég erős és ami a legfontosabb,h megbízható.Az androidos telók folyton beszarnak,szar az aksijuk,ha töltöm úgy felmelegednek,h nem bírok hozzáérni,az s2-n se látszik a kétmagos proci,lassú és állandóan lefagy meg laggol.Az iphone még soha nem fagyott le,és qrva jól bírja aksija,intenzív használat mellett is simán bír vagy 7-8 órát.Az s2 csak 3-at,ha ki van kapcsolva a wifi meg a blietooth akk talán 4-et.Az,h az iphone rossz csak pletyka,divat lett azt mondani,h az iphone divatteló.Az iphoneon kívül még a nokiák állják meg a helyüket.Az n9 annyira nemjó,de a windows alapúak,mint a noki lumia 900már annál inkább,és lehet kapni rózsaszínben is.
2012. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!