Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném kisütettni a telefon...

Benceus kérdése:

Szeretném kisütettni a telefonom, de ez egy igen friss előfizetéses készülék. Lehet valami problémám belőle?

Figyelt kérdés
szóval már vagy 2éve előfizus vagyok az egyik mobilszolgaltatonal..vettem egy telefont anno amit mar kifizettem es most (két honapja) vettem egy masikat..ugyebar ismetelten 2ev huség nyilatkozat + a telefon törlesztője egy evig, DE! idokozben ugy alakult, hogy kikoltozok kulfoldre..viszont ez egy (nagyon)okos telefon amitol nem szivesen vallnek meg..szoval természetesen az itthoni előfizetésemet leviszem a leheto legkisebbre es fizetem becsuletesen a telefontorlesztovel egyutt, viszont ebbol lehet barmilyen problemam? marmint abbol, hogy a telefont egy masik, kulfoldi halozaton hasznalom...(annak mar utanna jartam, hogy hiaba mennék a kinti ugyan ilyen szolgltatohoz..azt a kartyat ugyan ugy nem ismerné fel a telefon)

2012. aug. 18. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg csak annyi, hogy a garanciát bukod. Ha tönkre menne a telefon, a törlesztőt akkor is fizetned kell, és nem fogják cserélni/javítani.
2012. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze fizetek szépe mindent ahogy kell, a garancia jelenesetben masodlagos dolog... viszont hallottam olyat, hogy ha rajonnek, h masik halozaton van a telo akkor kilövi a szolgaltato a telot (letiltja az IMEI cimemet) es akkor sehova nem tudok felcsatlakozni...van ennek realis eselye?
2012. aug. 18. 08:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Papírod van róla, hogy a teló a tiéd, fizeted a számlákat, nincs okuk, hogy letiltsák.
2012. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2012. aug. 18. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit és sok sikert külföldön! :)
2012. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod,hogy alacsonyabb havidíjú előfizetésre nem válthatod át a díjcsomagodat, csak ha egy kúúúú***nagy összegű kötbérféleséget fizetsz. Én is akartam ilyet, de a szerződésben benne van,hogy a jelenleginél csak magasabb díjcsomagra válthatsz ameddig a hűséged le nem jár.
2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hááát ezzel nem nagyon tudom mennyire kell, hogy egyet értsek, mivel eddig egy 3250ft-os díjcsomagban voltam, nemrég viszont váltottam egy 3000ft-osra..persze nem nagy különbség..de akkor is kisebb..ill. a díjcsomagra nem vállaltam hűséget, csak arra, hogy előfizetéses vagyok 2 évig...szóval szerintem minden gond nélkül váltani tudok majd valami 2000ft-os csomagra. A fontosabb kérdés az az, hogy a telefon kisüttetésével a garanciavesztésen kívül más problémám lehet-e ?
2012. aug. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!