Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsem újra Alcatel...

Hogyan telepítsem újra Alcatel OT-995 telefonomat? A hivatalos program nem engedi.

Figyelt kérdés

Rootolt mobilon valami rosszul sült el, ezért nem tudom elindítani. Onetouch Upgarde azt írja ki, hogy "Nem érhető el újabb verzió, kérem próbálja újra később"


Most mit csináljak ? Mindenképp újra akarom telepíteni, és nem szervízben, hanem itthon...



2012. aug. 18. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menü-beállítások-tárhely-gyári adatok visszaállítása
2012. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
milyen menü ? A telefont nem lehet bekapcsolni.
2012. aug. 18. 11:33
 3/19 anonim ***** válasza:

Ntről leszeded a szoftverét,majd felrakod usb-n keresztül egy programmal.pl odinnal

xda forumon találsz több infót

2012. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na ehhez egyáltalán nem értek, de most legalább megtanulom :)
2012. aug. 18. 11:39
 5/19 A kérdező kommentje:
"Find yout device" keresés nem dob ki találatot... honnan szedjem le ?
2012. aug. 18. 11:42
 6/19 A kérdező kommentje:
és mivan ha nem gyári ROM-ot akarnék rátenni... nekem megfelelne bármi, ami kompatibilis és rootolható :)
2012. aug. 18. 11:44
 7/19 tramtram válasza:
Hard Reset sem működik? Úgy próbáld bekapcsolni hogy a hangerő fel-lel együtt nyomod a bekapcsológombot addig amíg egy csík el nem indul a telefonon.
2012. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hangerő fel + hangerő le + bekapcsoló gomb: fél percig nyomtam egyszerre mind a hármat de nem csinált semmit... :(
2012. aug. 22. 19:29
 9/19 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem hogy nem volt semmi töltöttség sem az aksiban... feltettem töltőre, újra megpróbáltam, de most elkezdett bekapcsolni. Biztos ennél a telefonnál is ez a helyes gombkombináció ?
2012. aug. 22. 19:32
 10/19 A kérdező kommentje:

Utánnanéztem, és ez a helyes eljárás: hangerő fel + bekapcs nyomva tart addíg amíg 2 rezgésig, és ezután felenged.

Ha nem mondod hogy egyáltalán létezik ilyesmi, akkor heteket várhattam volna a telefonomra !


Köszi !!!! :D

2012. aug. 22. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!