Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok a Nokia 6700...

Mit szóltok a Nokia 6700 Classic-hoz?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni, de én nem vagyok híve ezeknek az androidos telefonoknak... De kinéztem ez a telefont, szerintetek megéri azt az 50 ezer forintot?

2012. aug. 18. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mai darab az biztos, de megbízható és minőségi cucc, nem a műanyagkorszak terméke. Ha tudod mennyit tud, és neked az éppen megfelel, nem vársz el olyanokat amire nem való, tovább fog élni mint egy hasonló árazású androidos kütyü és kevesebb bajod lesz vele.
2012. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos választ!
2012. aug. 18. 23:28
 3/4 anonim válasza:
nagyon hamar lefog menni az ára mondjuk 20.000-ra tömeg telefon lesz de ha ez téged nem zavar akkor amugy nagyon oké teló utánaolvasgattam!
2012. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy E7-esem van. De meg vagyok elégedve a Symbian Bellével. Ezeket tudom a Belléről írni.


Ők a symbianos „felsőkategoriás” telók. Amiken Belle van, vagy letölthető rá. Mint a X7, E6, E7, C7, N8, 700, 701, 603, ezek viszont a Symbian korrekt telók, amik szerintem nem valami rosszak, csak azt mondják rájuk, mert szintén nem androidos. Amennyit akadtak nekem a Bellés telók, annyit akadt nekem a android is. Szerintem ezek sem rosszabbak mint az androidosok. Csak le vannak hordva, mert egyszerűen nem a legújabb. :D

A Nokia készülékek annyiban különböznek még a többi gyártótól, előnyére, hogy, ezekhez az eszközökben galvanizált alumínium van felhasználva, például az X7, E7, N8, C7. Ami meglöki az árát! Puha tapintású, jó fogású, minőségű műanyagok mint pl: E6, 700, 701, 603 vagy policarbonát van felhasználva lumia 800-900. Felsőkategriás, vagy jobb minőségű rugalmasabb cornin gorilla glas üvegek vannak felhasználva. Ja, és mellesleg tökéletesen lehet őket látni szikrázó napsütésben is, mert clear black technológiás amoled kijelzővel vannak felszerelve. Gyönyörű fekete színek, napsütésben is jól látható. :) Csak úgye a felhasznált anyagokat nem veszik figyelembe a vásárlók, csak a vasat lesik. Azt ha leseik, a japán sony, vagy a korreai samsung, akkor reped, törik darabokra…


Itt egy felsőkategóriás üveggel felszerelt Nokia 900-as. Persze én nem próbáltam ki, annyi pénzem nincs. :D


http://www.youtube.com/watch?v=Jf1fRu9YgfE&feature=related


Amikor megvettem az E7-est voltak aggályaim, mert előtte androidot használtam.

Én csak csodálkoztam, hogy belle is teljesen testre szabható, mint az android is. Azt közlöm, nem Bellével, hanem Annával vettem a készüléket. A legkisebb beállítást is be tudod állítani, minden jól átlátható, könnyen kezelhető, és szép. Lehet hogy ˝elavult˝ a Symbian. De nagyon is használható.

Visszatérve. Problémám a Symbiannal? Van, méghozzá az hogy a telefonhoz nem értő emberek(véletlen se a mobilarenára gondolok) tesztelik őket, semmit nem tudnak róla és fikázzák. A tudatlan barmok azt nem tudják hogy a menüben hogy lehet gyorsan görgetni... Az ilyen embereknek letépném a kezét és a hátába szúrnám!!!

A másik gondom az hogy vannak az android királyai, akik a szart is megetetik veled ha rajta van az évezred legsikeresebben marketingelt kakája.


Minek 4 magos proceszor abba a szar hulladék koreai vacakba?!

190 ezer forint és kapok egy hulladék anyaghasználatú áramzabáló szart. Nincsen olyan oprendszer, amit ne nyomogattam volna... És az összes közül az android az egyetlen, amitől felfordul a gyomrom. Mindenkinek az van és ha nem ilyened van vagy iphonod, akkor te nem vagy ember, te egy senki vagy. 680Mghz-en is van élet, a keveset töltős, megbízható élet. Nem kell félni hogy lemerülsz az ország másik felén és eltévedsz. A térképei nagyon jól használhatók a nokiának!

A facebook előretelepített alkalmazás borzalmas, használható, de nem felhasználóbarát. Erre is van megoldás, nem kell használni.


Legdurvább idáig az volt hogy megnyitottam neten 5 ablakot, de olyan igazi sokat betöltőset és akkor bezárta az internetet. Utána visszaléptem és az előzményekből megnyitottam. Nem haltam bele.:)

Zavaró benne az alkalmazások nevének indokolatlan lerövidítése.

Meg 3 dolog eszembe jutott.

1. Rugják ki a honfitársaitokat a Nokiától, mert kibuktok olyanokon hogy két másodperccel később tölti be az időjárás jelentést..:D

2. Igazi egyéniségnek és messze nem egy marketing befolyásolt leszel tőle.

3. Környezetemben hirtelen 0-ról kb. 5-re ugrottak meg a Nokia telefonok.


Közlöm, hogy hiába az android szabadsága, SOHA nem fog olyan zenei szintet elérni, mint a Simbyan. Pl az xpress music vagy az x sorozat, PL X3- X7 És kamera terén se.

Mind hiába, mert az N8 lett az idáig legnagyobbat szóló Simbyanos készülék a 808-ról nem is beszélve, jó optimalizálással az élen, és hosszú szoftveres támogatással. Tény, van jobb is ezért az árért, de ilyen zenehallgatással, és kamerával, és átlátható logikus rendszer felépítéssel...egyik se. Se iphone, se Android, se Wp7.

És miért avult el a Simbyan?? Mert nem támogat erős procikat, és a kezelő felülete lényegében ugyan az maradt. Amúgy az is nyílt forráskódú rendszer, mint az Android.

De azért ennyire takarékos a rendszer, mert egyszerre 2 proci dolgozik, bármit is csinálj! (CPU és GPU). És hogy más ROM-ot tudjál rá tenni, nem kell kernelt cserélni. Könnyen optimalizálható rendszer.


Nem védem a Nokiát, de szerintem ha ezek a kritériumok kellenek/megfelelnek , akkor teljesen jó a Nokia.


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!