Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-t akarok venni! Tudom...

IPhone-t akarok venni! Tudom hogy sokkal kevesebb ingyen cucc van amit le lehet tölten. Ezek ingyenesek -e? (lent)

Figyelt kérdés
Last.fm Soundcloud Tumblr Instagram ?

2012. aug. 19. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Installausba ingyenes minden ami appstoreon fizetős. de úgytudom kell hozzá cydiát telepíteni
2012. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes: Soundcloud,Instagram,tumblr

Last.fm re pedig nincs találat appstore-ban

2012. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? Az AppStoreban több mint 500.000 alkalmazás van.

Attól még mert az andorid ellopkodott mindent, pl, instagram, fruit ninja stb, attól még az iOS-ra van a legtöbb alkalmazás.

Előbb tájékozódj, aztán kérdezz.

2012. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

éppen tájékozódás céljából írtam ki a kérdést !


egyépként meg a munkámhoz kellenek az alakmozások és ezek nincsenek rajat akkor,nekem nem felele meg a teló!

Szóval ezek mindegyike rajta van?

Az remek,nem kell ennyire arogánsnak lenni!

Zs.

2012. aug. 21. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

most nem kötekedés céljából , (én vagyok a 2. válaszoló)

Amúgy Last.fm is van csak asszem az UK -s , USA-s , és a Német appstoreba , [link]

De meglehet oldani ,hogy a telefonodra kerüljön feltörés nélkül , ha nincs a magyar appstoreba (mert én csak a szlovákba tudtam megnézni)


''egyébként meg a munkámhoz kellenek az alakmozások ''

A soundcloud-ot még megérteném ,még a Last.fm -et is , még tumblr ookkké , de az Instagram ? xD az szerintem egy munkahelyen sem követelmény , ez a program annyira jó ,hogy képszerkesztőnek képzelhessék magukat a 13 évesek...

2012. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként mind a 4 alkalmazás megtalálható , és mind a 4 ingyenes , [link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!