Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam?

Melyik mobilt válasszam?

Figyelt kérdés

Sony Ericcson Live With Walkman, Nokia Lumia 710 vagy Alcatel OT-995?

Ár-érték arány illetve "tudás" szempontjából? Te melyiket vennéd?


2012. aug. 19. 14:57
 1/3 anonim válasza:

attól függ.. a live with walkman kicsi,gyors, és jó a hangzása.. inkább zene hallgatásra ajánlom.. néha net és játék. Árához képest nagyon jó

a nokia lumiát szerintem felejtsd el az emberek 90%ának nem jön be de lehet neked bejön :)

Az Alcatel ot 995 nekem nagyon tetszik. Nagy képernyő,gyors nagyon,nem fagy, minden jó minden tulajdonos számára. De amúgy ha ilyen áron akarsz telefont a Sony Xperia U-n is gondolkozhatnál :) Xperia u vagy Alcatel :) Hajrá remélem sokat segítettem :)

2012. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te melyik operációs rendszert preferálod jobban?

- Szereted magadra formálni a telefont, sok programmal, kedvező tudás mellett akkor az androidos Sony ERICSSON Live With Walkman a te telefonod.

- Szereted a Nokiat, megbízható minőséget, szép formát, kevesebb de hasznos programot, egyszerű menürendszert, megtudsz barátkozni Windows Phone adta keretekkel és designal, akkor ez a Nokia Lumia 710 a te telefonod.

Személy szerint az Alcatel OT-995 hanyagolnám.

Remélem segíthettem.

2012. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az OT-995 a legjobb ezek közül.
2012. aug. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!