Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új iPhone-nal az új update...

Az új iPhone-nal az új update is várható, ugye?

Figyelt kérdés
Már nagyon kellene az új frissítés, számíthatunk rá szeptember 12.-én, amikor elvileg érkezik az új iPhone is?

2012. aug. 20. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iOS 6-ra gondolsz? Az az iPhone 3GS(itt nem fog sok változást hozni), iPhone 4/4S és nyilván az iPhone 5 fogja megkapni. Illetve az iPod Touch 4G is de ott se hoz túl sok változást.
2012. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Multigod97 ***** válasza:
Dehogyisnem, nagyon sok új dolgot behoznak.
2012. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy milyen változások lesznek, és hogy melyik készülékeken. Az érdekelne, hogy, mint tavaly, most is várható-e az új készülékkel, az új frissítés.
2012. aug. 20. 21:51
 4/7 Multigod97 ***** válasza:
Igen, általában együtt jönnek
2012. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
JÚÚÚ Már nagyon várom én is, az Új iPad megkapja a Siri támogatást bele + az új térkép :)
2012. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tudom hogy iPhone 4S-re és 5-re sok új dolgot fog hozzni de 3GS-re és az iPod-ra nem.
2012. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Multigod97 ***** válasza:
Ipodra is sokat: térkép, photo sharing, új UI, új safari stb.
2012. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!