Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez jó Androidos telefonhoz?...

Papaaaaa kérdése:

Ez jó Androidos telefonhoz? (microUSB s? )

Figyelt kérdés

LogiLink Napelemes mobiltöltő [link]

Szeretnék venni egy ilyet de nemtudom hogy van-e hozzá microUSB s átalakitó, mert kép alapján nem látam, googlebe meg nemtaláltam semmit. :/

Valaki Tudna segíteni?



2012. aug. 22. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A képen a picike végződések közül, jobbról a harmadik, az microUSB. (Legalábbis pl. a SE Mini Pro-ba az belemenne, így pl. SE-kbe biztos...) Írjál nekik egy e-mailt és kérdezz. Vakon ne vedd meg.

Nekem fogalmam sincs, hogy ez a webbolt miket árul, a legjobb és legértelmesebb dolog, ha őket nyaggatod telefonon/e-mailben.

2012. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösz :)

am számítógépes nagyker apám mindnet ott vesz szoval jó oldal, de lehet h tényleg felhívom:D kösz

2012. aug. 22. 15:00
 3/5 A kérdező kommentje:
mongyuk én balról a másodikat láttam/gondoltam annak
2012. aug. 22. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked balról a 2. fog kelleni. Az a Micro USB, a másik a Mini USB.
2012. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz :d
2012. aug. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!