Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyből iphonera váltani nem...

Egyből iphonera váltani nem túl gyors?

Figyelt kérdés
androidos telom sem volt csak most van 1 hónapja s5230 -asom ennél jobb telom nem volt. nem lenne kicsit gyors iphonera váltani?
2012. aug. 22. 22:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
0%
Ami IPhone az mindig is rossz volt! Inkább valami androidosat vegyél! sokkal jobban megéri! először kezdj valami egyszerűbbel mint pl galaxy mini hogy megismerd az androidot! aztán mikor már megismerted akkor vehetsz magadnak valami jobb teljesítményűt is!
2012. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%

Olyan telefont vegyél amelyik tetszik és pénzed van rá. A telefon nem motor amit szokni kell. ( Sőt egy olcsó gagyi több bosszúságot okozhat mint örömet! )

Nyugodtan vedd meg azt a telefont. Embereknek tervezték és nem kell pilóta vizsga a kezeléséhez.

2012. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
0%
Ja, csak az ios sokkal lassúbb mint az android + az ios kötött! és inkább vegyen egy jó androidosat 70000-ért mint egy almát 120-ért
2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semmivel sem lassabb. Az iPhone 4Sen tök jól futnak az alkalmazások. Én nem tapasztaltam lassúságot. Ellentétben a céges Xperia ARC S-en már lassult be simán csak úgy magától.
2012. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

Az iOS kötöttségét sem értem amit említel...Én nem vagyok fejlesztő nem akarok andrioid-ra programot írni. Az almánál ugyanúgy megtaláltam eddig ugyanazokat az appokat amelyekre androidon is szükségem volt.

Nem vagyok alma fanatikus, de én nem látok különbséget az iOS és Android között sima egyszerű felhasználói szemszögből. Egyszerűen jobban tetszett az iPhone.

2012. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Én a magasröptű vitában csak ehhez a ponthoz szólnék hozzá:


"6: Miért fizessen többet egy divatos logó-ért, mikor feleannyiért, ugyan azt az eredményt kaphatja???!!!"


Ez az állítás ebben a formában nem állja meg a helyét. Azért nem mert egy 70-80 ezres telefon nem hozza ( sajnos ) ugyanazt a minőséget. Pl a kijelző minősége. Androidos telefonok esetén is sajnos elég mélyen a zsebedbe kell nyúlni ha minőségibb telefont akarsz.

A telefonok túl vannak árazva szerintem.

2012. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Én is csak azzal a hasonlattal tudok élni hogy ez nem motor. Nyugodtan válts Iphone-ra. De a személyes véleményem az hogy felesleges Iphone-t venni.. Általában menözni veszik az emberek.. Én inkább néznék 80-90 Körül egy jó kis androidos telefont.
2012. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
0%
Na de nem érted, hogy mit akarok mondani! Pl.: Az SGS 2 is ugyan olyan minőségú mint az almás mobil 4 kijelző, kemerája a samsung-nak jobb. Soroljam még?!
2012. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
10. válaszoló! ugyan ezt akarom elmondani, de ehelyett f*szfejeznek meg parasztoznak!
2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

A Samsung S2 sem volt sokkal olcsóbb amikor debütált mint az iPhone 4 ( lehet a 4Set is hozni). Az csak a Samsung árképzési politikája, hogy (kénytelen) olcsóbban adni a telefonjait idővel. Egy almánál nincs ekkora amortizáció. Egyszerűen az emberek még most is kifizetnek érte annyi pénzt. Ilyen a fogasztói társadalom.

Meg kell ismételnem, hogy még így is úgy gondolom, hogy a telefonok túl vannak árazva ( mindkét platform ).

2012. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!