Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbreakelt iphone 4s-re...

Jailbreakelt iphone 4s-re lehet tenni tetszoleges csengohangokat?

Figyelt kérdés
varom hogy jelenjen meg az uj iphone s vele egyutt az ios6 s azt raknam fel a 4sre s mikor megjelenik az ios6ra a jailbreak feltornem a telefonomat, s erdekelne ha lehet tetszoleges csengohangot beallitani? tovabba mikor elerheto lesz az ios6 a 4s- automatikusan kijelzi hogy frissitheto ios6ra?(ios5.1.1 van most)
2012. aug. 23. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, és minden bizonnyal szeptember 12-én lesz elérható az iOS 6, de JB még késöbb
2012. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valószínű megjelenés után 2-3 héttel már lesz használható jailbreak, és amúgy lehet csengőhangot rárakni. én a következő módon csináltam: letöltöttem gépre a diskaid-ot, ez egy fájlkezelő iphone-hoz, majd a kiválasztott zenét átkonvertáltam m4a-ra iTunes-al, ezután csak simán át kell írni a kiterjesztést m4r-re, és diskaid segítségével a ringtones mappába bemásolni.
2012. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!