Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mindenki oda a WP8-ért?

Miért van mindenki oda a WP8-ért?

Figyelt kérdés

Nemsokára megjelenik és mindenki el van ájulva hogy milyen jó lesz ?

Tényleg ilyen jó lesz ? mert a wp7 egy rakat csúfság a csempéivel.


2012. aug. 23. 13:39
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Hype.
2012. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett a WP7 kinézete sokáig, de aztán egyik ismerősöm vett, kipróbáltam én is, és tényleg jó.

Maga az oprendszer is, kinézettel sem volt bajom. Bár én lehet nem vennék, nagyon zavart a zártsága, de az emberek nagy részét ez nem zavarja.

WP8 meg mindenben jobb lesz, mint a 7, tényleg jó cucc lesz.

2012. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert jó lesz.


A kiszivárgott infók és a bemutatók alapján végre használhatóvá tesz olyan funkciókat amik a többi kütyüben most mint eyecandy virítanak csak de gyakorlati hasznuk a nulla felé konvergál. Valamint szimpatikus a felsorolt támogatás jegyzéke is és hogy a Surface várhatóan beszáll az Amazon vs Google háborúba. :D Azt nagyon szeretné mindenki.


A wp7 ennek a rendszernek a nagytesztje volt. Így kell ezt csinálni. Most már tudják mit bénáztak el és kijavítják.


Legalább is az információk erre következtetnek.

Aztán hogy mi lesz... azt majd meglátjuk, de várjuk szeretettel.

2012. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A WP7 csak etető csali volt, a WP8 nagy felfuttatója.Az Apollót a WP7-tel egy időben kezdték fejleszteni, és idő közben csiszolták, az igényeknek megfelelően.Eleve a WP7 még WM 6.5-ös keretrendszeren fut, és ugye az Apollo már nem.


A Metro bejött, akinek bejött, baromi dizájnos(szerintem), jók voltak a meglévő funkciók, igaz voltak korlátok(csakúgy, mint az iOS esetén), így ezt is vették, mint a cukrot.A WP meg oldott a korlátokon, hozza azokat a funkciókat, ami mindenkinek kell, stb.

Így kell ezt csinálni, ahogy az előttem szóló is mondta.


A csúfság meg szubjektív.Szvsz a legdizájnosabb a wp7.


És ahogy mondták is előttem, azért van érte oda mindenki, mert sokkal jobb lesz.Simán ringbe fog szállni az új OSx-szel, meg a Jelly Bean-nel.

2012. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért elég durva, hogy egy mostani WP7, ami csak 1 magot támogat, lazán hozza egy 2 magos Android szintjét. Na most mi lesz ha a Nokia vagy a HTC meghibban és kiad 4 maggal telefonokat?? Akkor az androidnak kell majd 16 mag? vagy....?

Na ezért is voltak sokan oda, és szerzett a wp7 egy "ekkora" tábort, mert kis hardver igény, durva teljesítménnyel és enyhített korlátozásokkal. Sok androidos tulajtól olvastam itt gyakorin, hogy visszaváltanak wp8-ra, vagy váltottak wp7-re...és nem véletlenül.

Sokan a rendszer kinézetét gúnyolják, holott ez szerintem izlés kérdése. Letisztult, gyors, és elegáns.

2012. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra beszerzek egy WP8-as felsőtelót az biztos.A testreszabhatóságot meguntam és a velejáró akadásokat,fagyogatásokat,lassulást.Most egy gyors stabil rendszer a vágyam amit megkaphatok a WP8-al és a Nokiaval csak minőségibb a telefon!Most Nokia N8-am van!
2012. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!