Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál garanciális...

T-mobile-nál garanciális telefon javítás mennyi idő alatt van kész?

Figyelt kérdés

Az LG Optimus Black telefonomnak elromlott az előlapi hangszórója és a bekapcsoló gombja. Elvittük a Duna plázába a t-pontba.

Igéretük szerint 15 naptári napon belül kész lesz.

Mennyi idő alatt szokott kész lenni általában?

(Nem kérek olyan válaszokat hogy "15 nap ha egyszer azt írták" én most arra vagyok kíváncsi áltlában mennyi idő.)

És azt mondták ha nem küldenek sms-t hogy kész akkor a 15. napon mehetünk érte.



2012. aug. 23. 22:01
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Attól függ, hogy az lg-nél mennyi munka van.
2012. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Nokiámat pont 1 hét alatt csinálták meg. Annak alaplaphibája volt.
2012. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerdán mindenképp bemegyünk és megkérdezzük hogy kész van-e.
2012. aug. 24. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi kapacitása van az LG-nek(ugyanis oda küldik). Általában le is telik a határidő mire kész de szoktak hoszabbítani is újra 15 napot.

Mikor a T-nél dolgoztam emlékszem a leghosszabb eset a mi üzletünkben 3 hónap volt alkatrész hiány miatt a legrövidebb 2 nap mert visszadobta szervíz a telót.

2012. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!