Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás előtt vagyok,...

Telefonvásárlás előtt vagyok, és nem tudok választani kettő közül. Tapasztalatok, vagy vélemény, hogy melyiket válasszam? Samsung Galaxy Mini vagy Samsung Galaxy Y?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 00:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Galaxy Y
2012. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szar vs fos, nehéz döntés.

SE Live with walkman vagy Xperia Mini.

Ezek is jobbak, csak ezeknek nem tudom az árát: Huawei Ascend G300, y200, ZTE Atlas (utóbbi 2 nem olyan jó, de a Samsungokat ezek is alázzák).

2012. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő telefon kb. ugyanolyan szinten van, de ha csak ezek közül lehetne választani, akkor a Mini lenne.

Viszont, az előző válaszolót megcáfolnám. Az Xperia Mini kakibb, mint ez a kettő, együtt. X10 Mini Prom volt, évekig, de nagyon nem szerettem. A kamerája volt az egyetlen pozitívum, amit említhetnék... A Huawei telefonok is nagyon gyengék; lassúak, lefagynak, mindenhonnan csak negatív véleményeket hallok. A Sony Ericsson Live with Walkman viszont egy nagyon jó telefon ahhoz képest. Bátyámnak olyan van, és nagyon szereti, pedig neki aztán tényleg fontos, hogy jól szóljon, és rendesen fussanak rajta a játékok.

2012. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Az előtted lévő válaszoló szvsz nem a régi x10 mini-re gondolt, hanem a 2011-es xperia mini-re...

2012. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

"Viszont, az előző válaszolót megcáfolnám. Az Xperia Mini kakibb, mint ez a kettő, együtt."


nem gondolod, hogy baromi ciki több, mint 1 évvel az xperia mini megjelenése után összetéveszteni a régi x10 mini-vel?

2012. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy mind a két telefon egy k***a nagy f*s ( bocsánat mindenkinek a szavakért, csak már nagyon elegem van ezekből a telefonokból), minden tulajdonságuk rossz, ezerszer jobb olcsóbban a huawei ascend y200, vagy csak kicsit drágábban az xperia mini pro, ami az y200-nál is jobb.
2012. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
cukii *-* <3
2012. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
<3333 éééés köszi a válaszokat.:)
2012. aug. 24. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Rolcsi.99. Ha a 99 a születési dátuma, egy 13 évestől mit vársz mást.

Arány sincs, biztos próbálgatja az oldalt...

2012. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
menő vagy öreg :)))
2012. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!