Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon képernyője alvó...

A telefon képernyője alvó módban állandóan bekapcsol! (Sony Ericsson Live with Walkman) Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
A szitu: kikapcsolom a képernyőt, és néha egy 1-2 perces periódusban állandóan bekacsol, és emiatt gyorsan lemerül, sőt érdekes módon hősében amikor a zsebemben van a spontán bekapcsolás miatt volt hogy kivettem volna a telefont és máris a segélyhívásnál, vagy a biztonsági kérdésnél járt. Zavaró ezért ha van vkinek ötlete azt előre is köszönöm! :)

2012. aug. 24. 12:55
 1/5 Chicharito19950318 válasza:
nekem SE X8 am volt ugyan ez volt a baja neki is...de bevittem a tmobile-ba mert garanciás volt frisitették..de igy se lett jo aztán a gombját kicserélték mert állitolag be volt akadva a rugoja ...az most már jo lett de lettek más problémái is és betelt a garanciális lap és igy választhatok más telot:) pont ezt a telot néztem ki a live-ot:)
2012. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Chicharito19950318 válasza:

de most olvatam h lehet h rossz app-ot töltöttél le attol is lehet...de ha nem sikerül igy se akk vidd vissza sztem és majd csinálnak vele valamit:) am milyen telefon ?

jo? megvagy vele elégedve?

2012. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szeintem a legjobb választás volt ezen az áron, kenterbeveri az x8-at, és szerintem más középkategóriás telefonokat is, igaz h a walkman csak egy brand, de legalább zenelejátszó letöltésével nem kel bajoskodni :D egyébként alább én is olvastam egy hasonló kérdést, és (talán!) megtaláltam végre azt az appot, de még néhanapján mégis rázendít, de már nem olyan zavaró. Szóval am csak ajánlani tudom
2012. aug. 31. 09:07
 4/5 anonim válasza:
Nekem is live-om van és nekem is ez volt a probléma. Én úgy oldottam meg, hogy letöltöttem egy vírusírtót, google playről, ami meg találta a vírusos fájlokat, így csak törölnöm kellett néhány dolgot és abbahagyta. Egyébként én is csak ajánlani tudom.
2013. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azbandroidncsinalja, akkora uulladek oprendszer
2013. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!