Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom ezt Androidon...

Hogy tudom ezt Androidon megcsinálni?

Figyelt kérdés

Elég gyakran cserélgetem a ROM-okat, szeretek kísérletezgetni ilyen szempontból a telefonnal, viszont nem tudom azt meg lehet-e valahogy csinálni, hogy úgy ahogy van backup-olom a ROM-ot.

Tehát minden program, beállítások, program elmentődjön, és ha nem jönne be annyira a másik ROM csak gyors visszaálljak a régire.

Ha külön-külön tudom megcsinálni az is jó (tehát valamivel a ROM beállításait, valamivel minden programot elmentek).


Van Titanium Backup-om, de nem teljesen értem hogy működik.

Ha backup-olok egy programot az csak az apk-t menti le SD kártyára (volt már ilyen backup programom, ugyanaz, mintha Play-ből újra letöltöttem volna), vagy a programot mindennel együtt backupolja, amit aztán simán visszaállítok és olyan, mint régen?



2012. aug. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
CWM
2012. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

CWM-ben van backup, mint ahogy az előző is írta, én mondjuk nem próbáltam, de gondolom pont arra van kitalálva, mint amit írsz. Amúgy appsaver (gondolom a titanium backup is) csak annyit tud, mint ami írtál, az apk-t lementi sd-re. Én szoktak használni, mert így legalább nem kell letöltögetni újra...

Amúgy melyik rom jött be eddig a legjobban?

2012. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyesmire van a CWM backup. De figyelni kell, hogy a kernel ugyan az legyen vissmzaállítás után, másképp instabillá válik a rendszer, ha el is indul.
2012. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2


CyanogenMod 7.2 volt az első és legtöbbet használt ROM-om, eléggé bejött.

Van még pár ROM, amit próbálgattam, MIUI v4, CM9, mindkettő be is jött (főleg MIUI), de elég instabil, ezért visszaváltottam CM7.2-re.

Most megint van pár ROM amivel szemezgetek (m1ndh4x8r, WildChild v3.3, HenseMod, stb.), de félek azok se lesznek olyan stabilak, vagy lehet nem jön be annyira, ezért fontos lenne a backup.

2012. aug. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!