Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S ll van,...

Samsung Galaxy S ll van, nagyon melegszik, hamar lemerul az akksija, ez normalis? Vagy hibas lehet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Azért melegszik, mert vékony. Ha alap állapotban is nagyon meleg, akkor vagy beszorult egy alkalmazás, vagy hibás talán. Ha használod, akkor merül. Az 1. nap mikor megvettem, akkor gyors lemerítettem én is. Kb 1 napot bír átlag használat mellett. Ha komolyabb játékokkal játszol, akkor pár óra. De neked mennyire merült? mennyit használtad? Mire? Fb, stb?
2012. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Beszorult alkalmazás?


Azt az android rendszernek ki kéne lőnie egy idő után, ha nincs használva. Beteszi az un. inactive (cached) appok közé.


Szvsz csak a napokban lévő nagy meleg tesz be neki...

2012. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen van ilyen. Vagy az olyan alkalmazások, melyekben hagynak egy kis bugot, ilyen volt egy darabig az fb app is. Ha nincs optimalizálva az app, akkor képes a melegedésre. Oké, ha a napon használja, akkor melegedhet, hiszen én is tapasztaltam már párszor.
2012. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés miket használ rajta, de nekem azóta van az arc amióta kijött.


Tavaly nyáron és idén is csak akkor volt ilyen, ha nagyon meleg volt azokban az időkben. Érdekes, hogy nála is most jött elő ez amikor 40 fokos rekordot mértek Baján...


[link]


Ja és én is a környéken élek...

2012. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Vagy csak most vette meg, és valami megízzasztotta a készüléket, és aggódik, nehogy hibás legyen. Egyáltalán nem is szoktál vele játsszani utolsó? Majd kiderül, hogy mi is történt, csak írhatna a kérdező is. De majd reggel..
2012. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha én vagyok az utolsó, akkor én az iGO primot szoktam használni, de az baromira felmelegíti a kocsiban, főleg a napokban, de bármikor amikor hasonló meleg van. Annyira, hogy az egyik hűtőrácsot direkt rá szoktam irányítani.


Opel astra G. A középen kettőből a jobb oldalit.

2012. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Ezt én is tapasztaltam mostanában az s2-n.

ez van amikor ilyen nagy meleg van. Ugyanez volt nálam valamikor júniusban kb. 2 hétig.

Hétfőn jön az enyhülés elvileg majd akkor meglátod.

2012. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jo reggelt kedves valaszadok! Az este mar en is lemerultem azert nem irtam! :P Szoval,nem szoktam jatszani a telomon,nem fenykepezek,csak ritkan! Csak telefonalok,sms,es net! De alaphelyzetben is forrosodni szokott,az tuti,de nem a melegtol,amit mert a meteorologia,nalunk nincs meleg sajna! Nem tudom mi lehet a baj? Talan a szilikon tok amit ra vettem?
2012. aug. 25. 09:08
 9/19 A kérdező kommentje:
Jah es nekem is lemerul hamar! Max 1 napot bir!
2012. aug. 25. 09:17
 10/19 anonim válasza:
60%
A szilikon tok biztos, hogy rásegít a melegedésre. Alapvetően egyébként nem kell foglalkozni vele, mert ha annyira felmelegszik, hogy károsodna, akkor magától kikapcsol. Ez nálam akkor szokott előfordulni, ha a GPS-t használom és a töltőt is rádugom pl az autóban. Amúgy ha kikapcsolod a nem használt dolgokat pl GPS (ezt a facebook is használja) wifit ha 3G-zel illetve a 3G-t ha wifizel, akkor kevésbé melegszik és kicsit tovább is fogja bírni. Az aksiidőt custom ROM felrakásával tudod jelentősen javítani. Ez lényegében egy módosított Android rendszer. Minden telefonra van rá több fajta, az én Acer Metal-on pl olyan van ami képes állítani a processzor órajelét így pedig pl készenléti módban akár 1 hétig is bírja. (Gyárilag 1 Ghz-n ketyeg, de így a custom rommal készenlétben csak 133 ami épp elég arra, hogy a facebook, Gmail stb kijelezzen)
2012. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!