Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok jegyzetet...

Miért nem tudok jegyzetet írni a telefonomba?

Figyelt kérdés

Ha rámegyek h jegyzettömb, akkor azt írja ki hogy "Nincsenek elérhető jegyzetek. Kérem használja a "jegyzet hozzáadása" menüelemet egy új jegyzet létrehozásához." De jegyzet létrehozása meg nincs sehol...

Huawei Ascend y200-am van.



2012. aug. 25. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol csak van egy + gomb a képernyőn, esetleg menü gomb?
2012. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi, az egész képernyőn a fent leírt szöveg található. A menübe nincs semmi más, ami jegyzetre utal.
2012. aug. 25. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy ingyenes note everything nevű app, töltsd le azt, én ezt használom, elég jó
2012. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom már későn, de lehet, hogy segítek valakinek. Nekem is ilyen telóm van és ezzel én is szenvedtem egy darbig, de már rájöttem. Tudod, van 3 ,,gomb" a képernyő alatt a telón és a bal szélsőre rámész (a 3 vonal egymás alatt) és akkor ott kiadja és rámész h jegyzet hozzáadása és már írhatod is. Lehet, hogy egy kicsit értelmetlen lett csak sietek. Remélem azért tudtam segíteni
2014. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!