Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 Wi-Fi probléma. Mi...

Galaxy S2 Wi-Fi probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy másfél hónapos S2-m, valamikor beakad a wifi, de nem tudom miért. Rámegyek a Wifi gombra, és kiírja hogy wifi bekapcsolása. Ekkor beakad, ilyenkor ki/be se tudom kapcsolni, 3 percig igy van ezután működik, de majdnem minden nap megcsinálja ezt velem. Az operációs rendszerbe lehet a gond? 4.0.3 ICS van rajta.

2012. aug. 25. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ICS előtt nem volt ilyen. Tapasztaltam én is, de nem ennyire sűrűn. Azóta használok főzött romokat. Majd szeptember/október körül jön a JB, abban javítva lesz. Ha nem bírod ki, akkor főzelékeket kell, hogy használj.
2012. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és nem kozgázatosak a főzött romok, megéri?
2012. aug. 25. 20:20
 3/10 A kérdező kommentje:
kockázatosak, elírtam
2012. aug. 25. 20:53
 4/10 fairi1 ***** válasza:

nekem mindig főzött romjaim voltam, nem is követem samsung romfejlesztését.

per pill egy aokp alapú egyedi fejlesztésű rom van nekem, wifi tökéletes és 4.0.4-es

2012. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nehéz feltenni egy főzött romot, vagy csak letöltöm és usb-vel ráteszem a telómra és elindítom? el lehet ezt rontani, és ilyenkor repül a garancia?
2012. aug. 25. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kikapcsolt állapotban megnyomod a hangerő fel+home+bekapcs gombot, akkor elő kell jönnie a recovery-nek. Ha nem jön elő, akkor rootolni kell.

Ha megvan, akkor 1 Galaxy S2-s romot ráteszel(én perpillanat a Wanamlite 12.3-at használom, ami tökéletes, és nincs egyéb hibája). Ha van recovery-d, akkor annyi, hogy ráteszed a memóriakártyára a főzött romot, és utána előhozod a recovery-t a fentebb leírt gomb nyomásokkal, és onnantól wipe data, és a másik wipe is, asszem catche. Ezek a lényegesek (gyári 4.0.4-es ICS-t ne wipe-olj, és ne is állítsd vissza, mert brickbugosak a romok, amelyek gyári kernellel vannak). Utána sd kártyás telepítést kell választani, és az 1.re kattintani, kiválasztani a romot, és a yes-re menni. Megvárod a telepítés végét, és tádá.

Itt le van írva az alap tudnivaló, amit érdemes elolvasni romolás előtt:

[link]

2012. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 25. 23:49
 8/10 A kérdező kommentje:
ha nincs rootolva a telefonom, de recorverym van akkor a telefont nem kell rootolni és fognak rajta menni a főzött romok?
2012. aug. 28. 09:25
 9/10 fairi1 ***** válasza:

ha arra hajtasz h téglásítsd a telefonodat akkor kipróbálhatod mi lesz, de inkább ne.

valszeg a Samsung recovery nem fogja engedélyezni a műveletet....

2012. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 GabeszTdi válasza:

SGS2 i9100

fairi1 azért nem kell meg ijeszteni a jó népet, ezzel nem azt mondom hogy nem lehet téglásítani de! ha körültekintően csinálja utána olvasgat, kicsit megismeri az android lelkét meg ilyenek, akkor nem lesz gond, nekem most már több mint egy éves a telóm már második nap lekaptam a gyári romot azóta főzött romokkal működik és semmi baja!!!!

jelenleg CM10 van rajta a legfrissebb NIGHTLY -val már vagy 3 hónapja, és meg mondom őszintén vissza nem tenném az ICS

és az biztos hogy amióta jilly bean használok nincs gond a wifi jellel

2012. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!