Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Root jogot akartam csinálni...

Niginhoo kérdése:

Root jogot akartam csinálni SGS2-n, de miután kész lett nem indul el a telefon! Vissza lehet csinálni valahogyan?

Figyelt kérdés

Átlag felhasználóként próbáltam root-olni a telefonomat (samsung galaxy s2) Odin nevezetű programmal egy leírás szerint ( [link]

A folyamat nem teljesen volt sikeres, miután minden lépést megcsináltam, a telefon nem indul el. Bejön az elején a Samsung Galaxy SII GT-I9100 felirat, de innen nem megy tovább. Kérdés, hogy vissza lehet-e csinálni az egészet, mármint a root jogot, vagy pedig van-e normál megoldás a hiba kiküszöbölésére??



2012. aug. 26. 16:42
 1/2 fairi1 ***** válasza:

megpróbáltál feltenni egy normális romot ezután odinnal, hogy helyreállítsd amit elrontottál?


[link]

itt kérdezd mit tehetsz, gyk kevés szakértő szokott lenni.


én előszőr egy odinos uj rom feltevést próbálnák, az eltünteti az elrontott rootolást.


Után a feltett romnak megfelelő rootkernel letöltése itt:

[link]


itt meg a gyári samsung romok

[link]


lényeg hogy adott romhoz megfelelő rootkernelt válasz és kész!

Ha egyszer megvan utána elfelejtheted a gyári romokat és sose kell odint használnod.

2012. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Szerencsére van nekem egy unokatesóm, aki kicsit többet konyít az egészhez, mint én. Még tegnap sikerült megcsinálni a telefont, ráadásul rákerült egy cyanogenmod 9, ami remekül szuperál! Még egyszer köszönöm!
2012. aug. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!