Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez? Semmilyen...

Miért van ez? Semmilyen alkalmazás nincs a telómon, .

Figyelt kérdés
mégis alig van szabad hely a memóriában. Csináltam töredezettségmentesítést, még kevesebb lett a hely. Mindig nyaggat a telefon, hogy túl kevés a tárhely.Már ott tartok, hogy minden létező dolgot leszedtem, csak egy 76 kbos Bp menetrend van rajta. A fb, gmail stb. -nél rámentem, h adatok törlése, de így is csak 13 mb szabad....ez nem normális. Rendszerfrissítés meg nincs, állítólag naprakész a telefonom. Htc Wildfire S

2012. aug. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre már nem is lesz frissítés akármennyire is HTC.

Nem szabadott volna ilyet venni.


Nyomj neki egy gyári visszaállítást, egy ideig jó lesz utána...

2012. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet ez, de tanácsot adhatok hogy mit csinálj. Én a helyedben resetelném a telót, minden adat törlése. A memóriakártyát pedig particionálnám hogy minden app arra menjen utána. Én ezt csináltam amikor kb. 0 hely volt a Blademen.
2012. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmmm, köszönöm szépen :/ pedig sajnálnám, 2011 karácsonyára kaptam, azt hittem, legalább a 2 éves hűségidőt kibírja, eddig elég strapa telónak tűnt... Már többször is újraindítottam, de semmi. A gyári adatok visszaállításától meg egy kicsit félek...Tök jó vidik vannak rajta, meg képek, amiket nem tudok átrakni sd-re. De azért téll köszi. :)
2012. aug. 26. 18:10
 4/4 anonim válasza:
Nekem sima Wildfire van és ugyanezt csinálja nekem is :/ És mostmár a memoriakártyát sem ismeri fel a számítógép szóval zenéket, képeket se tudok eltávolítani vagy hozzáadni. Most azon agyalok, hogy veszek egy másik kártyát, 4gigásat csak jó lesz.
2012. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!