Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segitene elmagyarazni...

Valaki segitene elmagyarazni hogykell az Iphone-nak a szoftjat ujratenni?

Figyelt kérdés
Nem updateolni, mert jailbreakelve van, hanem csak ujratenni ugyanazt ami rajta van.

2012. aug. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ha restore-olod (újrateszed) , a jailbreak nem marad rajta... , de amúgy ráteszed a gépre , megnyitod az iTunest , rámész a telódra és restore
2012. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nah epp folyamatban van...remelem nem lesz baja.aztmondtak meghal ha updateolom...remelem nem cseszem el
2012. aug. 26. 17:39
 3/4 A kérdező kommentje:
eeees igen, elcsesztem
2012. aug. 26. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
azt , hogy érted ,hogy elcseszted ? frissítéssel nem cseszhetsz el egy telefont. Szerintem amikor vetted a telefont átb*sztak , vagy egy letiltott telefon volt , vagy egy kártyafüggő , amit függetlennek állítottak be , szerintem ez a 2 megoldás van . Jelentsd fel az illetőt ,ha nem tudtál erről...
2012. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!